ВКонтакте оголосила конкурс на розробку Android-мессенджеру

00:00,
23 Травня 2012
1181

ВКонтакте оголосила конкурс на розробку Android-мессенджеру

00:00,
23 Травня 2012
1181
ВКонтакте оголосила конкурс на розробку Android-мессенджеру
Загальний призовий фонд конкурсу складаж 3 млн. російських рублів. Умови конкусу – у групі «Конкурс ВКонтакте: Мессенджер для Android».

Роботи прийматимуться з 25 травня до 10 липня 2012 року.

Розробникам необхідно буде реалізувати програмну частину додатку для Android, використовуючи API ВКонтакте. Структуру мессенджеру та дизайн інтерфейсу учасникам надасть адміністрація соціальної мережі.

Після завершення прийому робіт додаток необхідно буде відправити до Google Play Market, щоб учасники конкурсу мали змогу оцінити роботу один одного.

Призовий фонд у розмірі 3 млн. рублів буде розподілено між розробниками, які створять найкращі клієнти.

«Я вірю у молодих, незалежних та голодних – тих, хто готовий долучитися до нашого хрестового походу проти низької якості, якою годують нас корпорації», – відзначив голова ВКонтакте Павло Дуров.

Раніше ВКонтакте провела аналогічний конкурс на розробку мессенджеру для iPhone, призовий фонд якого складав 5 млн. рублів. За перше місце програміст Петро Яковлев отримав 2,5 млн. рублів, решту суми було розділено між учасниками, які посіли друге та третє місце.

ГО «Детектор медіа» понад 20 років бореться за кращу українську журналістику. Ми стежимо за дотриманням стандартів у медіа. Захищаємо права аудиторії на якісну інформацію. І допомагаємо читачам відрізняти правду від брехні.
До 22-річчя з дня народження видання ми відновлюємо нашу Спільноту! Це коло активних людей, які хочуть та можуть фінансово підтримати наше видання, долучитися до генерування ідей та створення якісних матеріалів, просувати свідоме медіаспоживання і разом протистояти російській дезінформації.
У зв'язку зі зміною назви громадської організації «Телекритика» на «Детектор медіа» в 2016 році, в архівних матеріалах сайтів, видавцем яких є організація, назва також змінена
ВКонтакте
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Коментарі
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
2019 — 2024 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду