Facebook дозволить прив’язати акаунт до мобільного телефону

00:00,
16 Червня 2012
1195

Facebook дозволить прив’язати акаунт до мобільного телефону

00:00,
16 Червня 2012
1195
Facebook дозволить прив’язати акаунт до мобільного телефону
Послуга буде доступна всім користувачам, повідомляє TechCrunch.

Як і числена кількість інших інтернет-сервісів, таким чином Facebook дозволить встановити додатковий рівень захисту паролю користувача.

Якщо останній стане відомий третім особам, змінити пароль від акаунту буде неможливо без підтвердження такої дії через мобільший справжнього власника.

Facebook підкреслив, що планував такий крок давно і рішення не пов’язане з нещодавнім зламом паролів ділової соцмережі LinkedIn.

Як відомо, російський хакер викрав близько від 6 млн. (за інформацією BBC) до 6,5 млн. (за даними Mashable) та виклав їх  – без вказання імен користувачів – на форумі.

При цьому викрадені паролі – значна їх кількість – не були занадто складними.

ГО «Детектор медіа» понад 20 років бореться за кращу українську журналістику. Ми стежимо за дотриманням стандартів у медіа. Захищаємо права аудиторії на якісну інформацію. І допомагаємо читачам відрізняти правду від брехні.
До 22-річчя з дня народження видання ми відновлюємо нашу Спільноту! Це коло активних людей, які хочуть та можуть фінансово підтримати наше видання, долучитися до генерування ідей та створення якісних матеріалів, просувати свідоме медіаспоживання і разом протистояти російській дезінформації.
У зв'язку зі зміною назви громадської організації «Телекритика» на «Детектор медіа» в 2016 році, в архівних матеріалах сайтів, видавцем яких є організація, назва також змінена
Technorati
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Коментарі
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
2019 — 2024 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду