Facebook спростувала чутки щодо привласнення даних користувачів

00:00,
29 Листопада 2012
1205

Facebook спростувала чутки щодо привласнення даних користувачів

00:00,
29 Листопада 2012
1205
Facebook спростувала чутки щодо привласнення даних користувачів
Про це йдеться у повідомленні адміністрації соціальної мережі.

Facebook спростувала чутки, які активно розповсюджувалися у соцмережі останнім часом, щодо привласнення даних користувачів.

«Будь-який користувач Facebook володіє інформацією та контентом, котрі він публікує, та контролює ці дані, як і заявлено у нашій угоді з користувачами. Користувачі контролюють поширення свого контенту. Це – наша політика, і так було завжди», – повідомляється у заяві Facebook.

У чутках, які розповсюджувалися в Facebook, користувачі попереджували своїх френдів про те, що через зміну політики конфіденційності соцмережа нібито має намір привласнити собі весь їхній контент.

Чутки з’явилися невдовзі після того, як Facebook заявила про намір відмовитися від практики голосування користувачів щодо нових правил використання сервісу та налаштувань приватності.

Тоді віце-президент компанії з комунікацій, політики та маректингу Елліот Шрейдж (Elliot Schrage) пояснював –  з моменту, коли голосування почали проводитися вперше (у 2009 році), кількість користувачів Facebook суттєво збільшилася, і адміністрація соцмережі почала відзначати тенденцію домінування кількості коментарів у голосуваннях над їх якістю.

ГО «Детектор медіа» понад 20 років бореться за кращу українську журналістику. Ми стежимо за дотриманням стандартів у медіа. Захищаємо права аудиторії на якісну інформацію. І допомагаємо читачам відрізняти правду від брехні.
До 22-річчя з дня народження видання ми відновлюємо нашу Спільноту! Це коло активних людей, які хочуть та можуть фінансово підтримати наше видання, долучитися до генерування ідей та створення якісних матеріалів, просувати свідоме медіаспоживання і разом протистояти російській дезінформації.
У зв'язку зі зміною назви громадської організації «Телекритика» на «Детектор медіа» в 2016 році, в архівних матеріалах сайтів, видавцем яких є організація, назва також змінена
Mashable
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Коментарі
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
2019 — 2024 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду