Sports Illustrated створить власне телешоу

00:00,
3 Липня 2012
1370

Sports Illustrated створить власне телешоу

00:00,
3 Липня 2012
1370
Sports Illustrated створить власне телешоу
Журнал Sports Illustrated працює над запуском однойменного телешоу, що виходитиме на каналі NBC, повідомляє The Wall Street Journal.

Годинне шоу дебютує 24 липня на NBC Sports і виходитиме раз на місяць.

«Ми думаємо, це приверне чималу увагу до нашого бренду. Для нас важливо, щоб читач сприймав нас не лише як журнал, але і як спортивну медіакомпанію», – зауважив Марк Форд (Mark Ford), президент Time Inc. Sports Group, що видає журнал.

Як і багато інших журналів, Sports Illustrated відчуває, що рекламодавці зараз більше зацікавлені в інвестиціях у інтернет-проекти і менше – у друковані видання, відзначає The Wall Street Journal.

Таким чином, задля того, щоб підтримувати зацікавленість аудиторії у бренді Sports Illustrated змушений вдаватися до нетрадиційних методів.

Перший випуск шоу Sports Illustrated вийде за три дні до церемонії відкриття Олімпійських ігор у Лондоні.

ГО «Детектор медіа» понад 20 років бореться за кращу українську журналістику. Ми стежимо за дотриманням стандартів у медіа. Захищаємо права аудиторії на якісну інформацію. І допомагаємо читачам відрізняти правду від брехні.
До 22-річчя з дня народження видання ми відновлюємо нашу Спільноту! Це коло активних людей, які хочуть та можуть фінансово підтримати наше видання, долучитися до генерування ідей та створення якісних матеріалів, просувати свідоме медіаспоживання і разом протистояти російській дезінформації.
У зв'язку зі зміною назви громадської організації «Телекритика» на «Детектор медіа» в 2016 році, в архівних матеріалах сайтів, видавцем яких є організація, назва також змінена
Alessandro Del Piero
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Коментарі
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
2019 — 2023 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду