Bauer Media Group запустить у Росії два жіночих журнали з українським контентом

00:00,
12 Липня 2012
1056

Bauer Media Group запустить у Росії два жіночих журнали з українським контентом

00:00,
12 Липня 2012
1056
Bauer Media Group запустить у Росії два жіночих журнали з українським контентом
Російське представництво міжнародної видавничої компанії Bauer Media Group виведе на ринок два нові видання – «Женские истории» и «Моя судьба». У них публікуватимуться статті з аналогічних журналів, які холдинг видає в Україні, повідомляє «Маркер».

Перед запуском журналів представники Bauer Media Group вивчали контент німецьких, польських та англійських видань цієї ніші.

Це дозволило їм зробити висновок, що жінок у всьому світі хвилюють схожі питання: кар’єра, стосунки з чоловіками, виховання дітей.

Компанія розраховує на те, що російська аудиторія добре сприйме український контент.

Крім того, на російському ринку зараз склалася сприятлива ситуація для запуску журналів з історіями та порадами – вважають у Bauer Media, наразі загальнофедеральних журналів такого плану на ринку не більше 5-6.

Журнали можуть добре продаватися, оскільки їхня цільова аудиторія частіше читає друковані видання, аніж «цифру», вважає голова правління Асоціації розповсюджувачів друкованої продукції Олександр Оськін.

Російське представництво Bauer Media Group випускає декілька десятків видань у різних сегментах – молодіжному, жіночому, розважальному, езотеричному. Серед них – «Тайны звезд», «Все для женщины», «Оракул», «777», Bravo.

У зв'язку зі зміною назви громадської організації «Телекритика» на «Детектор медіа» в 2016 році, в архівних матеріалах сайтів, видавцем яких є організація, назва також змінена
Bauer Media Group
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Коментарі
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
2019 — 2023 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду