Видання The Daily Mail вперше стало прибутковим

00:00,
25 Липня 2012
1139

Видання The Daily Mail вперше стало прибутковим

00:00,
25 Липня 2012
1139
Видання The Daily Mail вперше стало прибутковим
Новинний сайт The Daily Mail, що належить Daily Mail & General Trust, вперше став прибутковим у червні, пише Media Week.

Як очікується, до кінця року прибуток The Daily Mail складатиме £30 млн., відзначає Media Week, основним джерелом прибутку проекту, як і раніше, залишається продаж реклами.

При цьому The Daily Mail не практикує модель платного контенту і надає доступ до всіх своїх розділів безкоштовно.

The Daily Mail тривалий час був найбільш популярним новинним сайтом у Великобританії, а на початку 2012 року, за даними comScore, випередив The New York Times, ставши найбільш популярним англомовним онлайн-виданням.

У самому The Daily Mail очікували, що видання вийде в прибуток на місяць пізніше. Приємну несподіванку пов’язують з ювілеєм королеви Єлизавети II  та Євро-2012.

ГО «Детектор медіа» понад 20 років бореться за кращу українську журналістику. Ми стежимо за дотриманням стандартів у медіа. Захищаємо права аудиторії на якісну інформацію. І допомагаємо читачам відрізняти правду від брехні.
До 22-річчя з дня народження видання ми відновлюємо нашу Спільноту! Це коло активних людей, які хочуть та можуть фінансово підтримати наше видання, долучитися до генерування ідей та створення якісних матеріалів, просувати свідоме медіаспоживання і разом протистояти російській дезінформації.
У зв'язку зі зміною назви громадської організації «Телекритика» на «Детектор медіа» в 2016 році, в архівних матеріалах сайтів, видавцем яких є організація, назва також змінена
Media Week
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Коментарі
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
2019 — 2024 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду