Онлайн-версія Financial Times випередила друковану за кількістю передплатників

00:00,
30 Липня 2012
1241

Онлайн-версія Financial Times випередила друковану за кількістю передплатників

00:00,
30 Липня 2012
1241
Онлайн-версія Financial Times випередила друковану за кількістю передплатників
Однак прибутки видання від реклами зменшуються.

Кількість передплатників цифрової версії Financial Times збільшилася у порівнянні з попереднім роком на 31% і досягла 300 тис., повідомляє Bloomberg.

Загальна кількість передплатників видання, включно із передплатниками друкованої версії, досягла 600 тис.

«Наше зростання у цьому жорстокому кліматі відображає результат заходів, до яких ми вдалися, щоб збільшити наші прибутки від контенту та мобільних сервісів», – зауважує генеральний директор FT Джон Ріддінг (John Ridding).

З мобільних пристроїв на FT.com заходить близько 25% аудиторії, середня добова аудиторія видання складає майже 2,1 млн. відвідувачів.

При цьому, як відзначається у фінансовому звіті FT, прибутки видання від реклами зменшилися.

ГО «Детектор медіа» понад 20 років бореться за кращу українську журналістику. Ми стежимо за дотриманням стандартів у медіа. Захищаємо права аудиторії на якісну інформацію. І допомагаємо читачам відрізняти правду від брехні.
До 22-річчя з дня народження видання ми відновлюємо нашу Спільноту! Це коло активних людей, які хочуть та можуть фінансово підтримати наше видання, долучитися до генерування ідей та створення якісних матеріалів, просувати свідоме медіаспоживання і разом протистояти російській дезінформації.
У зв'язку зі зміною назви громадської організації «Телекритика» на «Детектор медіа» в 2016 році, в архівних матеріалах сайтів, видавцем яких є організація, назва також змінена
FT
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Коментарі
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
2019 — 2024 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду