Оновлений Instagram дозволяє позначати на карті місце зйомки фото

00:00,
17 Серпня 2012
12298

Оновлений Instagram дозволяє позначати на карті місце зйомки фото

00:00,
17 Серпня 2012
12298
Оновлений Instagram дозволяє позначати на карті місце зйомки фото
Функція Photo Map з’явилася у версії Instagram 3.0 і доступна власникам гаджетів на базі iOS та Android, йдеться у блозі Instagram.

Photo Map дозволяє переглядати фотографії з прив’язкою до карти – на ній знімки розташовуються у залежності від місця, де вони були зроблені.

«Кожне важливе оновлення нашого сервісу має свою тему – для версії 3.0 ми сконцентрувалися на користувальницькому досвіді перегляду фото. Новий спосіб відображення фотографій на карті позбавляє від необхідності переглядати всі фотографії того чи іншого користувача сторінка за сторінкою», – відзначають розробники.

Геолокаційним маркером своє фото користувач може позначити при публікації.

При цьому при інсталяції оновленої версії режим перегляду знімків на карті не буде включено до профілю користувача, доки він сам не перевірить геолокаційні маркери своїх фотографій, або не вкаже, що про місце зйомок тих чи інших фото він повідомляти не хоче.

Завантажити Instagram 3.0 вже можна тут для Apple і тут для Android.

У зв'язку зі зміною назви громадської організації «Телекритика» на «Детектор медіа» в 2016 році, в архівних матеріалах сайтів, видавцем яких є організація, назва також змінена
Instagram
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Коментарі
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
2019 — 2023 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду