На українських Яндекс.Картах з’вилося 115 тис. нових будівель

00:00,
30 Серпня 2012
824

На українських Яндекс.Картах з’вилося 115 тис. нових будівель

00:00,
30 Серпня 2012
824
На українських Яндекс.Картах з’вилося 115 тис. нових будівель
Про оновлення карт 11-ти регіонів України повідомляється у блозі компанії.

«Іноді треба за лічені секунди дізнатися, як виглядає якась будівля: ви спізнюєтеся, наприклад, на співбесіду або зустрічаєтеся з кимось важливим у незнайомому місці», – відзначають розробники.

На Яндекс.Картах фотографій будівель стало на 115 тис. більше. Фото стосуються 11-ти регіонів країни – зокрема, це Одеса, Донецьк, Київ, Львів та Крим.

Фотографії були зняті новим інструментом «Яндекс» – Автофотографом. Автофотограф розрізає панорамні знімки на окремі фото об’єктів – будинків, магазинів і т.п. Після зйомки Автофотограф відбирає найкращі кадри – фото не повинне бути закритим машиною, деревами і т.д.

Класифікатор оцінювання фото створювався за допомогою машинного навчання – для цього спеціалісти спочатку вручну відібрали і показали системі декілька тисяч «правильних» фотографій.

Така технологія дозволяє значно оптимізувати процес створення фотокарт, відзначає «Яндекс».

Якщо фотографії вашого будинку досі немає або ви знімали його з іншого ракурсу, можна додати фото до Карти через Яндекс.Фотки.

У зв'язку зі зміною назви громадської організації «Телекритика» на «Детектор медіа» в 2016 році, в архівних матеріалах сайтів, видавцем яких є організація, назва також змінена
Яндекс.Карти
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Коментарі
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду