Маша Гессен залишила «Вокруг света» через незгоду висвітлювати експедицію Путіна

00:00,
4 Вересня 2012
906

Маша Гессен залишила «Вокруг света» через незгоду висвітлювати експедицію Путіна

00:00,
4 Вересня 2012
906
Маша Гессен залишила «Вокруг света» через незгоду висвітлювати експедицію Путіна
На експедиції наполягав власник видання.

Головний редактор видавничого дому та журналу «Вокруг света» Маша Гессен у коментарі Lenta.Ru заявила, що залишає свою посаду через розбіжності з власником видання з приводу її повноважень.

Маша Гессен пояснила, що власник видавничого дому попросив її відправити журналістів «Вокруг света» в експедицію з порятунку стерхів (білі журавлі, занесені до Червоної книги) разом з президентом Володимиром Путіним.

Пані Гессен визнала це відрядження недоцільним, а прохання власника розцінила як втручання в роботу редакції.

«Власник визнав, що після цього зі мною працювати не можна, оскільки він вважає, що ці рішення лежать не тільки у сфері моїх повноважень», – пояснила вона.

«Я дуже вдячна видавництву «Вокруг света» за те, що ми домовилися, що ми скажемо правду про те, що сталося», – додала пані Гессен.

Видавництвом володіє генеральний директор сейлз-хаусу «Відео Інтернешнл» Сергій Васильєв.

У липні 2012 року «Вокруг света» став офіційним журналом Російського географічного товариства, головою опікунської ради якого є Володимир Путін.

Маша Гессен прийшла до «Вокруг света» в січні 2012 року, змінивши на посаді керівника видавничого дому Сергія Пархоменка. Разом з нею у видавничому домі істотно змінився і редакційний склад - колишніх співробітників замінила команда пані Гессен зі «Сноба».

Раніше Маша Гессен працювала заступником головного редактора проекту «Сноб», однак восени залишила цю посаду через конфлікт з керівником «Сноба» Володимиром Яковлєвим.

У зв'язку зі зміною назви громадської організації «Телекритика» на «Детектор медіа» в 2016 році, в архівних матеріалах сайтів, видавцем яких є організація, назва також змінена
Маша Гессен / Cноб
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Коментарі
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
2019 — 2023 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду