«День» підготував візуальну хроніку «Революція гідності»

00:00,
2 Червня 2014
1905

«День» підготував візуальну хроніку «Революція гідності»

00:00,
2 Червня 2014
1905
«День» підготував візуальну хроніку «Революція гідності»
Газета «День» підготувала інтерактивну візуалізацію подій Євромайдану від початку протестів до кінця лютого.

Візуалізація відтворює події від першого мітингу на Майдані Незалежності 21 листопада, після того, як уряд Миколи Азарова своєю постановою припинив підготовку до підписання Угоди про асоціацію з ЄС.

Далі у хронологічному порядку відображені студентські страйки, сутички, штурми, пікети, падіння пам’ятника Леніну, святкування Нового року, Різдва та інші події на Майдані. Закінчується «щоденник» кінцем лютого – кривавими боями та оплакуванням загиблих.

Користувач може гортати хроніку день за днем, або ж обирати дату  на таймнайні внизу екрану. Клацнувши на якийсь із ярличків, можна перерейти до детальнішого опису події з фото-або відеоматеріалом до неї.

ГО «Детектор медіа» понад 20 років бореться за кращу українську журналістику. Ми стежимо за дотриманням стандартів у медіа. Захищаємо права аудиторії на якісну інформацію. І допомагаємо читачам відрізняти правду від брехні.
До 22-річчя з дня народження видання ми відновлюємо нашу Спільноту! Це коло активних людей, які хочуть та можуть фінансово підтримати наше видання, долучитися до генерування ідей та створення якісних матеріалів, просувати свідоме медіаспоживання і разом протистояти російській дезінформації.
У зв'язку зі зміною назви громадської організації «Телекритика» на «Детектор медіа» в 2016 році, в архівних матеріалах сайтів, видавцем яких є організація, назва також змінена
incognita.day.kiev.ua
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Коментарі
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
2019 — 2024 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду