Гаджети Apple впливають на кримінальну статистику Нью-Йорка

00:00,
29 Грудня 2012
722

Гаджети Apple впливають на кримінальну статистику Нью-Йорка

00:00,
29 Грудня 2012
722
Гаджети Apple впливають на кримінальну статистику Нью-Йорка
Міський голова Нью-Йорка Майкл Блумберг відзначив, що місцеві крадії останнім часом віддають перевагу саме гаджетам Apple, пише The New York Times.

Якщо виключити збільшення крадіжок смартфонів та планшетів Apple, кримінальна статистика міста за 2012-й рік була б значно кращою, відзначили у прес-службі мера.

Прес-служба ньй-йоркського голови також констатувала, що останнім часом кількість людей, які носять із собою дорогі гаджети стрімко зростає. «З таким ми ще ніколи не мали справи», – зауважили представники мера.

Сам Майкл Блумберг розповів, що місцеві крадії стали віддавати перевагу саме iPhone та iPad, і менше уваги звертають на продукти інших популярних фірм, зокрема, Samsung.

Під час свого виступу на радіо Блумберг також порадив мешканцям міста тримати свої технологічні новинки у внутрішніх кишенях – там, де їх важко дістати крадіям.

У зв'язку зі зміною назви громадської організації «Телекритика» на «Детектор медіа» в 2016 році, в архівних матеріалах сайтів, видавцем яких є організація, назва також змінена
News
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Коментарі
Код:
Ім'я:
Текст:
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду