Портал Krymtatar.in.ua розпочинає нову програму із залучення блогерів

00:00,
25 Жовтня 2012
1331

Портал Krymtatar.in.ua розпочинає нову програму із залучення блогерів

00:00,
25 Жовтня 2012
1331
Портал Krymtatar.in.ua розпочинає нову програму із залучення блогерів
Інформаційно-аналітичний портал «Кримськотатарське питання online»  підтримав ініціативу низки веб-ресурсів про розширення кримськотатарської присутності в інтернеті.

Спільно із сайтом qirimtatar.org портал krymtatar.in.ua розпочинає програму із залучення блогерів, які пишуть про розвиток, досягнення та проблеми кримськотатарського народу, а також про своє бачення майбутнього Кримської автономії.

Як повідомила редактор порталу Світлана Єрещенко, хоча веб-ресурс розміщує лише україномовну інформацію, блогери можуть писати будь-якою з кримських мов – кримськотатарською, українською, або російською. Планується, що на сайті найближчим часом буде створено спеціальну різномовну блогерську рубрику.

Вже зараз блогери можуть безкоштовно зареєструватися на ресурсі, що діє на базі порталу qirimtatar.orgblogs.qirimtatar.orgНайактивніші блогери будуть заохочені, зазначила Світлана Єрещенко.  Крім того, для блогерів планується проведення кількох навчальних семінарів і зустрічей з журналістами та представниками громадських організацій автономії.

Програма реалізується за підтримки Фонду розвитку ЗМІ Посольства США в Україні.

ГО «Детектор медіа» понад 20 років бореться за кращу українську журналістику. Ми стежимо за дотриманням стандартів у медіа. Захищаємо права аудиторії на якісну інформацію. І допомагаємо читачам відрізняти правду від брехні.
До 22-річчя з дня народження видання ми відновлюємо нашу Спільноту! Це коло активних людей, які хочуть та можуть фінансово підтримати наше видання, долучитися до генерування ідей та створення якісних матеріалів, просувати свідоме медіаспоживання і разом протистояти російській дезінформації.
У зв'язку зі зміною назви громадської організації «Телекритика» на «Детектор медіа» в 2016 році, в архівних матеріалах сайтів, видавцем яких є організація, назва також змінена
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Коментарі
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
2019 — 2024 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду