Адміністрація Facebook затвердила нові правила сервісу

00:00,
12 Грудня 2012
1247

Адміністрація Facebook затвердила нові правила сервісу

00:00,
12 Грудня 2012
1247
Адміністрація Facebook затвердила нові правила сервісу
Facebook ухвалила нові правила сервісу: голосування користувачів щодо нововведень відміняються, також з 11 грудня діє нова Політика використання даних і нові Положення щодо прав та обов’язків, йдеться у прес-релізі соціальної мережі.

В опублікованому 11 грудня прес-релізі віце-президент компанії з комунікацій, політики та маректингу Елліот Шрейдж (Elliot Schrage) повідомляє про відмову від практики голосування користувачів щодо тих чи інших нововведень.

З 3 по 10 грудня соцмережа проводила «голосування щодо скасування голосування», а також об’єднання корстувальницьких даних із іншими сервісами Facebook. При цьому представники Facebook підкреслювали: якщо у голосуванні візьмуть участь більше 30% користувачів соцмережі, Facebook врахує їхні побажання – якщо проголосують менше 30% учасників соцмережі, їхні поради матимуть для Facebook консультативний характер.

Як відзначає Facebook, незважаючи на поширення лінків на голосування, відповідних поштових розсиланнь і широке висвітлення цієї теми ЗМІ, у голосування взяли участь лише 668,872 користувачів (при цьому 589,141 голосуючих висловилися проти відміни голосування за нововведення) – тобто, менше 30%.

Паралельно з цим Facebook спростувала чутки, які почали активно поширюватися у соцмережі, щодо привласнення даних користувачів.

Пояснюючи, що ж змусило компанію замислитися над доцільністю голосування, Елліот Шрейдж зауважував: тепер, коли кількість активних користувачів Facebook перевищує 1 млрд, у голосуваннях стосовно тих чи інших інновацій спостерігається тенденція, коли кількість коментарів фактично домінує над їх якістю, тобто самі опитування не є надто ефективними.

З 11 грудня у Facebook також почали діяти нові Положення щодо прав та обов’язків та Політика використання даних.

ГО «Детектор медіа» понад 20 років бореться за кращу українську журналістику. Ми стежимо за дотриманням стандартів у медіа. Захищаємо права аудиторії на якісну інформацію. І допомагаємо читачам відрізняти правду від брехні.
До 22-річчя з дня народження видання ми відновлюємо нашу Спільноту! Це коло активних людей, які хочуть та можуть фінансово підтримати наше видання, долучитися до генерування ідей та створення якісних матеріалів, просувати свідоме медіаспоживання і разом протистояти російській дезінформації.
У зв'язку зі зміною назви громадської організації «Телекритика» на «Детектор медіа» в 2016 році, в архівних матеріалах сайтів, видавцем яких є організація, назва також змінена
BFM
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Коментарі
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
2019 — 2024 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду