ЗМІ обговорюють можливе повернення Ніколя Саркозі в політику

00:00,
8 Березня 2013
890

ЗМІ обговорюють можливе повернення Ніколя Саркозі в політику

00:00,
8 Березня 2013
890
ЗМІ обговорюють можливе повернення Ніколя Саркозі в політику
«Не з  бажання. А з почуття обов’язку. Тільки тому, що йдеться про Францію», – ці слова Саркозі наводить правоцентристський тижневик Valeurs Actuelles у присвяченій життю державного діяча у відставці статті.

За словами екс-президента, може виникнути ситуація, сприятлива для його повернення. Це станеться у тому разі, якщо «Франція опиниться затиснутою між лівим і правим екстремізмом» без будь-якої можливості вирішити проблеми, вдаючись до методів лівих чи  правих». Тоді, пояснює Ніколя Саркозі (Nicolas Sárközy), він вже не зможе казати: «Я  щасливий, я  воджу свою доньку до школи, як виступаю на прес-конференціях по всьому світу. Я змушений буду повернутися».

Саркозі жорстко критикує курс свого наступника Франсуа Олланда (François Hollande). Колишній президент Франції, зокрема, заявив,  що в європейській політиці Олланд «зруйнував усе, що йому вдалося створити з Ангелою Меркель».

Висловлювання Саркозі, опубліковані у тижневику Valeurs Actuelles,  викликали певну реакцію у політичних колах, відзначає Paris Match.

Колишній прем’єр-міністр Франсуа Фійон (François Fillon), виступаючи на BFMTV,  наголосив на необхідності для повернення у  політику мати солідний проект. «Не можна сказати французам: «Ми пропонуємо вам той самий проект, який призвів нас до поразки на президентських виборах». Екс-міністр закордонних справ Ален Жюппе (Alain Juppé), який минулого місяця заявив, що Ніколя Саркозі хоче повернутися, був обачливішим. Він сказав RTL, що  вести політичні дебати «передчасно».

У зв'язку зі зміною назви громадської організації «Телекритика» на «Детектор медіа» в 2016 році, в архівних матеріалах сайтів, видавцем яких є організація, назва також змінена
Фото: Answers.
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Коментарі
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
2019 — 2023 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду