Власники Kindle зможуть надсилати матеріали онлайн-видань на свої гаджети

00:00,
21 Березня 2013
1081

Власники Kindle зможуть надсилати матеріали онлайн-видань на свої гаджети

00:00,
21 Березня 2013
1081
Власники Kindle зможуть надсилати матеріали онлайн-видань на свої гаджети
Amazon запустила кнопку для сайтів Send to Kindle, за допомогою якої користувачі зможуть надсилати контент, що їх зацікавив, на свої планшети і рідери Kindle. Про це повідомляється у прес-релізі компанії.

Крім гаджетів Kindle контент може надсилатися у мобільні додатки Kindle, відзначає Amazon.

Кнопку Send to Kindle власники сайтів можуть розмістити на своїх ресурсах безкоштовно, цією можливістю, розповідає Amazon, вже скористалися газета The Washington Post, журнал TIME і блог-платформа Boing Boing.

«Чи траплялися вам колись новини, блоги, статті чи інший онлайн-контент, який вам хотілося б прочитати, але ви не могли зробити це негайно? Кнопка Send to Kindle дозволяє швидко відправити такий контент на свій Kindle-пристрій і ознайомитися з ним пізніше, коли вам буде зручно. Просто перешліть цей матеріал, і ви зможете читати його на гаджеті Kindle, або у будь-якому з безкоштовних Kindle-додатків для iPhone, iPad та смартфонів і планшетів на Android», – відзначають розробники.

Кнопку Send to Kindle для сайтів можна отримати тут, або тут.

Send to Kindle для сайтів доповнює лінійку продуктів Amazon, які дозволяють відправляти контент на гаджети Kindle. Серед інших продуктів серії – додатки для браузерів Chrome i Mozilla, а також продукти для PC і Mac.

У зв'язку зі зміною назви громадської організації «Телекритика» на «Детектор медіа» в 2016 році, в архівних матеріалах сайтів, видавцем яких є організація, назва також змінена
Фото: Amazon.
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Коментарі
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
2019 — 2023 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду