У онлайн-путівника Wikivoyage з’явилася україномовна версія

00:00,
29 Березня 2013
1164

У онлайн-путівника Wikivoyage з’явилася україномовна версія

00:00,
29 Березня 2013
1164
У онлайн-путівника Wikivoyage з’явилася україномовна версія
29 березня відкрито українську частину онлайн-путівника Wikivoyage, яка отримала назву Вікімандри. Про це повідомляє «Вікімедіа Україна».

Вікімандри – українська частина онлайн-путівника Wikivoyage, одного з останніх проектів фонду Wikimedia Foundation, запуск якого відбувся на початку 2013 року. Мета Wikivoyage – надати користувачам інформацію щодо туристичних напрямків, а також рекомендувати готелі, ресторани і цікаві туристичні об’єкти.

У Wikivoyage використано вікі-технології, які дозволяють користувачам створювати, оновлювати та редагувати окремі статті.

«Wikivoyage – безкоштовний, повний, актуальний і надійний міжнародний путівник. Щоразу, коли мандрівники зустрічаються, вони розповідають про відвідані місця і розпитують про місця, які вони збираються відвідати. Ми прагнемо полегшити обміни цими знаннями», – так охарактеризували проект його розробники.

Робота над українським розділом Wikivoyage в тестовому режимі розпочалася у листопаді 2012 року. Після обговорення і голосування для української версії обрали назву Вікімандри.

До участі у розвитку Вікімандрів запрошуються всі бажаючі, відзначає «Вікімедіа Україна». «Будь-хто може почати з опису свого рідного міста чи написати про особливості своєї недавньої туристичної поїздки. Ті, хто добре володіють іноземними мовами, можуть спробувати створити розмовник. Адже така інформація може стати корисною і унікальною для мандрівника», – підкреслює організація.

У зв'язку зі зміною назви громадської організації «Телекритика» на «Детектор медіа» в 2016 році, в архівних матеріалах сайтів, видавцем яких є організація, назва також змінена
©Jose Manuelerre, Flickr.
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Коментарі
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
2019 — 2022 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду