I am Malala: Малала Юзафзай видасть мемуари

00:00,
29 Березня 2013
1617

I am Malala: Малала Юзафзай видасть мемуари

00:00,
29 Березня 2013
1617
I am Malala: Малала Юзафзай видасть мемуари
I am Malala («Мене звуть Малала») – так називатиметься книга пакистанського блогера і борця за права дівчат на освіту 15-річної пакистанської школярки Малали Юзафзай, історія якої вважається у світі взірцем мужності і сили духу.

Малала Юзафзай (Malala Yousafzai) підписала контракт на публікацію мемуарів із британським видавництвом Weidenfeld & Nicolson Ltd, повідомляє BBC. Сума контракту склала близько £2 млн. ($3 млн.).

Книга пакистанської дівчинки I am Malala («Мене звуть Малала») вийде друком восени цього року.

Видавництво Weidenfeld & Nicolson Ltd входить до медіагрупи Orion Publishing Group Ltd і спеціалізується на випуску художньої та довідкової літератури, і, як відзначає BBC, має солідну репутацію.

«Я хочу розповісти свою історію, яка стане водночас історією 61 млн. дітей, котрі не в змозі отримати освіту, – сказала Малала Юсафзай. – Я хочу, щоб це стало частиною кампанії, яка надасть кожному хлопчикові й дівчинці право ходити в школу. Це – їхнє основне право».

Малала Юсафзай стала символом мужності й привернула до себе міжнародну увагу ще за три роки до того, як у Пакистані на її життя вчинили замах ісламістські бойовики. В 2009 році у блозі на сайті BBC вона розпочала кампанію за право мусульманських дівчат на освіту.

У шпиталі королеві Єлизавети в британському Бірмінґемі після важких поранень Малала Юсафзай успішно пройшла курс лікування, який включав дві складні операції. Дівчинка разом з родиною залишилася у Бірмінґемі, де проходить зараз курс вже амбулаторного лікування. Нещодавно Малала Юсафзай стала вихованкою місцевої школи для дівчаток.

Малала Юсафзай удостоєна численних міжнародних нагород. Організація Об’єднаних Націй оголосила 10 листопада Днем Малали (Malala Day). Цього року дівчинка була номінантом Нобелівської премії миру.

Від її імені та імені родини створено Фонд Малали (The Malala Fund), який опікується утвердженням права на освіту в Пакистані та у всьому світі.

ГО «Детектор медіа» понад 20 років бореться за кращу українську журналістику. Ми стежимо за дотриманням стандартів у медіа. Захищаємо права аудиторії на якісну інформацію. І допомагаємо читачам відрізняти правду від брехні.
До 22-річчя з дня народження видання ми відновлюємо нашу Спільноту! Це коло активних людей, які хочуть та можуть фінансово підтримати наше видання, долучитися до генерування ідей та створення якісних матеріалів, просувати свідоме медіаспоживання і разом протистояти російській дезінформації.
У зв'язку зі зміною назви громадської організації «Телекритика» на «Детектор медіа» в 2016 році, в архівних матеріалах сайтів, видавцем яких є організація, назва також змінена
Фото: Funkarhungama.
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Коментарі
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
2019 — 2024 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду