Месенджер WhatsApp заявляє про свою перевагу над Twitter

00:00,
18 Квітня 2013
1266

Месенджер WhatsApp заявляє про свою перевагу над Twitter

00:00,
18 Квітня 2013
1266
Месенджер WhatsApp заявляє про свою перевагу над Twitter
Принаймні про це сказав у своєму виступі   виконавчий директор компанії Ян Кум на конференції  D: Dive Into Mobile, повідомляє портал All Things Digital.

Ян Кум заявив, що месенджер щодня обробляє 8 млрд. вхідних та 12 млрд. вихідних повідомлень, тобто всього 20 млрд. повідомлень. Для порівняння соцмережа Facebook за добу обробляє близько 10 млрд. повідомлень.

Точних даних про  аудиторію WhatsApp так і не прозвучало, однак відомо, що аудиторія Twitter становить близько 200 млн. користувачів, тож, якщо вірити керівництву WhatsApp, у месенджера вона має бути ще більшою.

На конференції Кум повідомив, що в месенджер не планують додавати рекламу.  «В нашому щоденному житті нас і так постійно бомбардують рекламою, тому ми відчуваємо, що у смартфонах їй не місце, - сказав він. -   Ставити рекламу у подібні пристрої – це погана ідея. Вам не захочеться, щоб вам заважали рекламою, коли ви спілкуєтесь з близькими людьми».

Месенджер WhatsApp  був створений у 2009 році колишніми співробітниками компанії Yahoo!. Сервіс  схожий  на sms чи mms-повідомлення, але передає текст та зображення через інтернет. Користувач у цьому випадку оплачує лише інтернет-трафік, який використовується для передачі контенту.

Раніше цього місяця, поширились чутки, що Google планує придбати месенджер за 1 млрд. доларів, однак потім у WhatsApp спростували цю інформацію.

ГО «Детектор медіа» понад 20 років бореться за кращу українську журналістику. Ми стежимо за дотриманням стандартів у медіа. Захищаємо права аудиторії на якісну інформацію. І допомагаємо читачам відрізняти правду від брехні.
До 22-річчя з дня народження видання ми відновлюємо нашу Спільноту! Це коло активних людей, які хочуть та можуть фінансово підтримати наше видання, долучитися до генерування ідей та створення якісних матеріалів, просувати свідоме медіаспоживання і разом протистояти російській дезінформації.
У зв'язку зі зміною назви громадської організації «Телекритика» на «Детектор медіа» в 2016 році, в архівних матеріалах сайтів, видавцем яких є організація, назва також змінена
Фото: Neowin.net
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Коментарі
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
2019 — 2024 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду