У «Яндекс» покращили пошук із врахуванням миттєвих зацікавлень користувача

00:00,
30 Травня 2013
1129

У «Яндекс» покращили пошук із врахуванням миттєвих зацікавлень користувача

00:00,
30 Травня 2013
1129
У «Яндекс» покращили пошук із врахуванням миттєвих зацікавлень користувача
Пошуковик «Яндекс» запустив пошукову програму «Дублин», за допомогою якої враховуються не лише постійні, але й миттєві зацікавлення користувачів. Про це повідомляється у прес-релізі «Яндекс».

У новій пошуковій системі введені користувачами запити починають впливати на результати наступної пошукової видачі вже через декілька секунд. Таким чином враховуються миттєві зацікавлення, які виникли у рамках поточної пошукової сесії – подібних запитів, підкреслили представники «Яндекс», більше половини.

Наприклад, коли користувач, якого цікавить футбол, починає шукати інформацію про британські міста, у відповідь на запит «манчестер» він у першу чергу отримає посилання на футбольний клуб, а не на місто.

Нова пошукова програма працює для всіх, аналізувати зацікавлення вона розпочинає вже після декількох запитів. Користувачі, яким технологія не сподобалася, можуть відключити її у налаштуваннях.

Раніше пошуковик оновлював інформацію про зацікавлення користувачів раз на добу, пояснили у «Яндекс», що дозволяло враховувати більш-менш тривалі зацікавлення – наприклад, любов до футболу, або зацікавленість у будматеріалах в період ремонту. Довготривалі зацікавлення «Яндекс» почав аналізувати з грудня 2012 року, колу відбувся запуск пошукової платформи «Калининград». До цього компанія запустила платформу «Рейкьявик», яка враховувала мовні зацікавлення користувачів.

ГО «Детектор медіа» понад 20 років бореться за кращу українську журналістику. Ми стежимо за дотриманням стандартів у медіа. Захищаємо права аудиторії на якісну інформацію. І допомагаємо читачам відрізняти правду від брехні.
До 22-річчя з дня народження видання ми відновлюємо нашу Спільноту! Це коло активних людей, які хочуть та можуть фінансово підтримати наше видання, долучитися до генерування ідей та створення якісних матеріалів, просувати свідоме медіаспоживання і разом протистояти російській дезінформації.
У зв'язку зі зміною назви громадської організації «Телекритика» на «Детектор медіа» в 2016 році, в архівних матеріалах сайтів, видавцем яких є організація, назва також змінена
Фото: «Яндекс».
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Коментарі
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
2019 — 2024 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду