Gmail розділить вхідні листи за темами

00:00,
30 Травня 2013
1419

Gmail розділить вхідні листи за темами

00:00,
30 Травня 2013
1419
Gmail розділить вхідні листи за темами
Компанія Google представила оновлений інтерфейс своєї пошти Gmail, у якому вхідні листи сортуються за тематичними вкладками. Про це 29 травня повідомляється у Gmail Blog.

«Кожного дня електроннлю поштою ми отримуємо чимало повідомлень – листи від друзів, сповіщення із соцмереж, повідомлення про вигідні пропозиції, квитанції. Іноді виникає таке відчуття, що наші вхідні листи контролюють нас, а не навпаки», – відзначив менеджер з продуктів Google Ітамар Гілад (Itamar Gilad). Після підключення нового інтерфейсу вхідної пошти, листи будуть автоматично сортуватися за різноманітними категоріями в окремих вкладках.

Вкладки розташуються вище переліку вхідних листів, при цьому користувач може додати до п’яти таких вкладок. Вкладки можна міняти місцями, крім цього, до однієї з вкладок можна прив’язати того чи іншого відправника.

Оновлений інтерфейс із функцію сортування вхідної корсспонденції доступний як у десктопній версії Gmail, так і у версії для мобільних гаджетів на базі Android і iOS.

Традиційно для Google новий функціонал вводиться поступово, і буде доступний для всіх користувачів у найближчі декілька тижнів. Власники Gmail-пошти, яким ідея сортування вхідних листів не сподобалася, можуть відключити вкладки.

У зв'язку зі зміною назви громадської організації «Телекритика» на «Детектор медіа» в 2016 році, в архівних матеріалах сайтів, видавцем яких є організація, назва також змінена
Фото: Gmail.
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Коментарі
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
2019 — 2023 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду