Yahoo! закриває пошуковик AltaVista

00:00,
2 Липня 2013
1946

Yahoo! закриває пошуковик AltaVista

00:00,
2 Липня 2013
1946
Yahoo! закриває пошуковик AltaVista
В рамках глобальної реструктуризації компанія закриває пошукову систему AltaVista, а також декілька інших проектів. Про це повідомляється в Tumblr-блозі Yahoo!

Yahoo! закриє пошуковик AltaVista 8 червня 2013 року. Користувачам AltaVista пропонується звертатися до пошукового сервісу Yahoo! Search.

Разом з AltaVista компанія до початку липня припинить підтримку інструментів Yahoo! Axis, Yahoo! Browser Plus, Citizen Sports, Yahoo! WebPlayer, FoxyTunes і Yahoo! RSS Alerts. До кінця липня будуть закриті Yahoo! Neighbors Beta, Yahoo! Stars India, Yahoo! Downloads Beta, а наприкінці вересня компанія закриє Yahoo! Local API і Yahoo! Term Extraction API.

Генеральний директор Yahoo! Марісса Майер (Marissa Mayer) проводить глобальну реструктуризацію з метою сконцентрувати зусилля на розвитку ключових активів компанії, розширити рекламну інфраструктуру і збільшити аудиторію.

Запуск AltaVista відбувся у 1995 році. Пошуковик отримав свою назву на честь каліфорнійського міста Пало-Альто, де базувалася штаб-квартира його розробників. Компанія Yahoo! стала власником AltaVista в 2003 році. На початку 2000-х AltaVista був одним із найбільш популярних пошукових сервісів, однак згодом не витримав конкуренції з Google. Зараз AltaVista фактично існує лише у вигляді стартової сторінки altavista.com, перенаправляючи запити користувачів на сервіс Yahoo! Search.

ГО «Детектор медіа» понад 20 років бореться за кращу українську журналістику. Ми стежимо за дотриманням стандартів у медіа. Захищаємо права аудиторії на якісну інформацію. І допомагаємо читачам відрізняти правду від брехні.
До 22-річчя з дня народження видання ми відновлюємо нашу Спільноту! Це коло активних людей, які хочуть та можуть фінансово підтримати наше видання, долучитися до генерування ідей та створення якісних матеріалів, просувати свідоме медіаспоживання і разом протистояти російській дезінформації.
У зв'язку зі зміною назви громадської організації «Телекритика» на «Детектор медіа» в 2016 році, в архівних матеріалах сайтів, видавцем яких є організація, назва також змінена
Фото: The Hindu.
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Коментарі
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
2019 — 2024 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду