У Кремнієвій долині побоюються кризи довіри через викриття Сноудена

00:00,
17 Липня 2013
1172

У Кремнієвій долині побоюються кризи довіри через викриття Сноудена

00:00,
17 Липня 2013
1172
У Кремнієвій долині побоюються кризи довіри через викриття Сноудена
Викриття Сноудена кидають тінь на стартапи Кремнієвої долини, вважає Маргіт Веннмахерс, партнер каліфорнійського венчурного фонду Andreessen Horowitz. Про це вона заявила під час Цифрової конференції DLDwomen, пише німецьке видання Focus Online.

«Ми не повинні опинитися в ситуації, коли наші клієнти більше нам не довірятимуть», – заявила Маргіт Веннмахерс (Margit Wennmachers) на DLDwomen.

Веннмахерс також говорила про особливий підприємницький дух, який розвинувся лише в Кремнієвій долині. На її думку, завдяки співпраці з університетами та висококваліфікованими спеціалістами система венчурного капіталу протягом останніх 50 років постійно зростала.

 «У Кремнієвій долині усе набагато легше, ніж деінде, над стартапом може працювати від 30 до 3 000 співробітників», – говорить Маргіт Веннмахерс, яка шукає для Andreessen Horowitz нові вигідні проекти для інвестування. «Але хороші умови ще не означають хороший бізнес», – додає вона.

Часто дуже важливо мати мужність, щоб просувати свої нові ідеї, бо шлях не завжди простий, вважає Веннмахерс. Адже за останні кілька років у технічній галузі відбулися кардинальні зміни. Ті, хто створюють нові проекти, повинні бути добре підготовленими, інакше нові тренди їх поглинуть. Підприємці повинні бути готові і до таких несподіваних упливів, як одкровення колишнього працівника АНБ і ЦРУ Едварда Сноудена (Edward Snowden). «Тиск сьогодні ненормально великий», – говорить Маргіт Веннмахерс.

Andreessen Horowitz – венчурний фонд, заснований у 2009 році Марком Андрессеном (Marc Andreessen) та Беном Горовіцем (Ben Horowitz). В 2011 році фонд інвестував $80 млн у Twitter, і став першим венчурним фондом, який володіє акціями чотирьох найдорожчих соцмедіакомпаній – Facebook, Groupon, Twitter і Zynga.

ГО «Детектор медіа» понад 20 років бореться за кращу українську журналістику. Ми стежимо за дотриманням стандартів у медіа. Захищаємо права аудиторії на якісну інформацію. І допомагаємо читачам відрізняти правду від брехні.
До 22-річчя з дня народження видання ми відновлюємо нашу Спільноту! Це коло активних людей, які хочуть та можуть фінансово підтримати наше видання, долучитися до генерування ідей та створення якісних матеріалів, просувати свідоме медіаспоживання і разом протистояти російській дезінформації.
У зв'язку зі зміною назви громадської організації «Телекритика» на «Детектор медіа» в 2016 році, в архівних матеріалах сайтів, видавцем яких є організація, назва також змінена
Фото: DLD.
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Коментарі
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
2019 — 2024 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду