Канали китайського агентства Xinhua розпочнуть мовлення в Росії

00:00,
30 Липня 2013
727

Канали китайського агентства Xinhua розпочнуть мовлення в Росії

00:00,
30 Липня 2013
727
Канали китайського агентства Xinhua розпочнуть мовлення в Росії
Російська компанія SPB TV і китайське інформагентство Xinhua підписали 30 липня договір про початок інтернет-трансляцій на території Росії каналів CNC World Chinese і CNC English. Підписання договору відбулося на презентації в агентстві РІА «Новости».

Телевізійну мережу китайською і англійською мовами агентство Xinhua запустило наприкінці 2009 року. Раніше китайські канали здійснювали мовлення в Росії лише через супутник. Контент каналів буде безкоштовним, переглядати його можна буде як на комп’ютерах, так і на мобільних гаджетах з різними операційними системами.

Директор Євразійського регіонального бюро агентства Xinhua Чжан Теган відзначив, що договір з російською компанією дозволить додати до міжнародного медіапростору «ще один голос, ще одну альтернативу».

Заступник міністра зв’язку і масових комунікацій РФ Олексій Волін назвав підписання договору з Xinhua знаковою для розвитку російського медіабізнесу подією. «До сьогоднішнього дня вся наша співпраця базувалася переважно на зв’язках і контактах між державами. Сьогодні до цієї співпраці підключилися приватні компанії», – підкреслив він.

Мовлення CNC World Chinese і CNC English здійснюється цілодобово, канали висвітлюють китайські і світові політичні, громадські, культурні, економічні події.

У зв'язку зі зміною назви громадської організації «Телекритика» на «Детектор медіа» в 2016 році, в архівних матеріалах сайтів, видавцем яких є організація, назва також змінена
Фото: El Puercoespin.
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Коментарі
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
2019 — 2022 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду