Google придбав сервіс, який передає дані через удар смартфонів

00:00,
17 Вересня 2013
1404

Google придбав сервіс, який передає дані через удар смартфонів

00:00,
17 Вересня 2013
1404
Google придбав сервіс, який передає дані через удар смартфонів
Компанія Google купила стартап Bump Technologies – розробників  мобільного додатку Bump, за допомогою якого можна обмінюватися фотографіями та контактами, просто зіштовхуючи смартфони між собою.

Про завершення угоди повідомив в офіційному  блозі засновник стартапу Девід Ліб: «Ми намагались створити такий досвід, який би давав відчуття магії, це стає можливим завдяки інноваціям  у математиці, обробці даних і алгоритмах. Ми не могли б бути більш схвильованими через приєднання до Google». 

Деталі угоди не розголошуються, однак джерела порталу All things digital повідомляють, що сума могла складати від 30 до 60 млн. доларів. 

Додаток користувався популярністю на Google Play, а в AppStore входить в десятку найпопулярніших програм. Однак, як пише The Verge, стартап так і не спромігся налагодити бізнес. З моменту заснування Bump отримав близько 20 млн. доларів від інвесторів.

Для передачі даних Bump не використовує NFC («комунікація ближнього поля»): ключову роль відіграють сенсори смартфону, які «відчувають» удар з іншим пристроєм. Після цього інформація надсилається у хмарний сервіс, де відповідний алгоритм надсилає її на інший смартфон, який також відчув вібрацію. Bump працює як на iPhone, так и на Android.

Компанія Bump Technologies розробила також  іншу програму Flock, яка  призначена для створення колективних фотоальбомів користувачами, які перебувають поруч один з одним.

ГО «Детектор медіа» понад 20 років бореться за кращу українську журналістику. Ми стежимо за дотриманням стандартів у медіа. Захищаємо права аудиторії на якісну інформацію. І допомагаємо читачам відрізняти правду від брехні.
До 22-річчя з дня народження видання ми відновлюємо нашу Спільноту! Це коло активних людей, які хочуть та можуть фінансово підтримати наше видання, долучитися до генерування ідей та створення якісних матеріалів, просувати свідоме медіаспоживання і разом протистояти російській дезінформації.
У зв'язку зі зміною назви громадської організації «Телекритика» на «Детектор медіа» в 2016 році, в архівних матеріалах сайтів, видавцем яких є організація, назва також змінена
Фото: Readwrite.com
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Коментарі
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
2019 — 2024 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду