Директор Google в Україні дав поради, як захистити електронну пошту від зламу

00:00,
18 Вересня 2013
1595

Директор Google в Україні дав поради, як захистити електронну пошту від зламу

00:00,
18 Вересня 2013
1595
Директор Google в Україні дав поради, як захистити електронну пошту від зламу
Найкращий  спосіб  убезпечити свою електронну скриньку від зламу  - обрати надійний пароль. Як це зробити, написав Дмитро Шоломко у статті для Forbes.ua.

IT-спеціалісти стверджують, що найчастіше пошту зламують двома способами: крадуть чи підбирають паролі. Щоб запобігти цьому, потрібно дотримуватися декількох правил.

По-перше, слід  використовувати різні паролі для кожного важливого акаунту. Якщо при реєстрації на різних сервісах ви використовуєте той самий пароль, то є більше шансів, що він опиниться у переліку вкрадених паролів. Чим більше таких акаунтів, тим  більша вірогідність, що його вкрадуть.

По-друге, пароль повинен бути довгим і в ньому не варто використовувати популярні фрази чи текст: дослідження свідчать, що люди тяжіють до одних і тих же словосполучень. «Пароль», «qwerty», «123456» – це приклади найгірших  паролів, оскільки їх знає кожен, в тому числі зловмисники.

Третя порада – зберігати пароль у надійному місці. Якщо ви створили так багато паролів, що не можете їх запам’ятати, то можна записати у список. Однак у такому разі слід переконатися, що ви його не загубите, а інші не знайдуть.     

Також варто пам’ятати про опцію відновлення пароля – альтернативна адреса електронної пошти чи номер телефону дозволяє зв’язатися з вами у цей спосіб, якщо ваш акаунт буде заблокований.

Щоб забезпечити найнадійніший ступінь захисту, деякі сервіси пропонують двоетапну перевірку. Наприклад, щоб зайти в акаунт Google, потрібно ввести не лише пароль, але і код підтвердження, який служба підтримки Google надсилає на мобільний телефон.

ГО «Детектор медіа» понад 20 років бореться за кращу українську журналістику. Ми стежимо за дотриманням стандартів у медіа. Захищаємо права аудиторії на якісну інформацію. І допомагаємо читачам відрізняти правду від брехні.
До 22-річчя з дня народження видання ми відновлюємо нашу Спільноту! Це коло активних людей, які хочуть та можуть фінансово підтримати наше видання, долучитися до генерування ідей та створення якісних матеріалів, просувати свідоме медіаспоживання і разом протистояти російській дезінформації.
У зв'язку зі зміною назви громадської організації «Телекритика» на «Детектор медіа» в 2016 році, в архівних матеріалах сайтів, видавцем яких є організація, назва також змінена
Фото: Jokerov.com
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Коментарі
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
2019 — 2024 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду