Колишній керівник LiveJournal Russia запропонував видавати блоги у вигляді друкованих книжок

00:00,
24 Вересня 2013
1237

Колишній керівник LiveJournal Russia запропонував видавати блоги у вигляді друкованих книжок

00:00,
24 Вересня 2013
1237
Колишній керівник LiveJournal Russia запропонував видавати блоги у вигляді друкованих книжок
Колишній керівник ЖЖ Ілля Дронов розповів у своєму блозі про ідею, над якою зараз розмірковує компанія, - надати можливість користувачам платформи видавати свої блоги окремими книжками.   

Для втілення цієї ідеї Дронов пропонує використовувати технологію «книги на вимогу», коли видавництва друкують книжки невеликими тиражами – наприклад, по 10 екземплярів. При цьому видання зберігають всі притаманні книжці ознаки такі як ISBN. Це дає можливість видаватися невідомим авторам, які не мають достатньо  ресурсів.

«Ми вирішили подивитись на цю історію, все ж таки ЖЖ – це не фейсбук якийсь, тут багато серйозних та важливих текстів, які ідеально лягають в книжки», - пише Дронов.

Для експерименту колишній керівник LiveJournal Russia видав книжку зі своїми записами у блозі за 2012-2013 рр. За його словами, у друкованому вигляді весь контент сприймається та читається інакше.

У компанії замислились, чому б не дати можливість користувачам видавати свої блоги, обираючи пости за періодами, тегами та іншими ознаками. Ілля Дронов створив опитування на своїй сторінці, щоб дізнатися думку користувачів. На момент написання замітки 39,5% користувачів видавали б свій журнал, 21,79% - надрукували би чужий журнал, і лише 11% не стали би друкувати книгу з ЖЖ.

Ілля Дронов очолював LiveJournal Russia з листопада 2011 по вересень 2013 року. Зараз він залишився в компанії «Афіша-Рамблер-SUP» і займається розробкою нового продукту в сфері соцмереж.

Ідея видавати блог-записи у друкованому вигляді  не нова. Найбільш масове видання контенту користувачів на папері було здійснено агентством DDB Paris. Тоді матеріалом для книги стали пости, статуси та зображення  у Facebook

У зв'язку зі зміною назви громадської організації «Телекритика» на «Детектор медіа» в 2016 році, в архівних матеріалах сайтів, видавцем яких є організація, назва також змінена
Фото: igrick.livejournal.com
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Коментарі
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
2019 — 2023 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду