Виділіть її та натисніть Ctrl + Enter —
ми виправимo
New York Times запускає відеопроект про наукові відкриття
Керівником проекту призначений автор видання, який спеціалізується на наукових темах, Джеймс Горман. Планується, що нова відеосерія знайомитиме глядачів з прогресом науки у різних лабораторіях світу.
На сайті зазначено, що з одного боку, відкриття науки зараз стали більш доступними, ніж раніше: вони тепер не лише у наукових журналах - цифрова зйомка дозволяє кожному побачити стрибок гепарда, політ бабки чи структуру найменших бактерій. Однак з іншого боку, в науці бракує путівника. «Для цього тут я, - пише Джеймс Горман. – В ScienceTake я буду вашим гідом у відкриття, великі і маленькі, на кшталт наукового коментатора, який буде вам розповідати про науку з місця подій. Приєднуйтесь до мене найближчими тижнями. Ми подивимось на шлунок морської зірки. Ми побачимо, чому танець павича так детально продуманий»
Кожне відео триватиме 1-2 хвилини, сюжети будуть з’являтися на NYTimes.com/ScienceTake та NYTimes.com/Science.
Перший випуск ScienceTake розповідає про нові дослідження у мікробіології, зокрема про характер поведінки та систему комунікації міксобактерії Myxococcus xanthus. Героями інших сюжетів є різноманітні види, включаючи акул, кажанів, гепардів.