Вчені за допомогою Twitter визначили, які новини популярні у різних країнах

00:00,
26 Вересня 2013
1394

Вчені за допомогою Twitter визначили, які новини популярні у різних країнах

00:00,
26 Вересня 2013
1394
Вчені за допомогою Twitter визначили, які новини популярні у різних країнах
Бразильські вчені дослідили популярність новин у Twitter серед користувачів з п’яти  країн та визначили, які тематичні вподобання характерні для них, пише The ScienceDaily.

Марко Бастос та Габріела Заго, науковці з університетів Бразилії, проаналізували посилання у Twitter на новини у восьми великих виданнях Великобританії, США, Іспанії, Бразилії і Німеччини. Впродовж двох тижнів жовтня 2012 року вони обробили 2,8 млн. посилань.

Результати показали, які рубрики газет найбільш та найменш популярні у різних країнах. Виявилось, що німці найбільший акцент роблять на політиці та економіці, бразильці – на спорті та мистецтві, іспанці – на локальних та національних новинах, британці та американці – на авторських колонках і світових новинах.

Також результати засвідчили, що німці та іспанці більше читають різні національні газети, в той час як британці схильні звертатись до закордонних джерел новин.

Вчені  зазначили, що соціальні мережі не лише допомагають виявити смаки аудиторії, але і дають можливість людям самим визначати популярність новин.

«Читачі тепер виступають не лише як споживачі контенту, але і як важлива група, яка визначає, які новини і новинні рубрики привернуть найбільше уваги», - пишуть дослідники.

ГО «Детектор медіа» понад 20 років бореться за кращу українську журналістику. Ми стежимо за дотриманням стандартів у медіа. Захищаємо права аудиторії на якісну інформацію. І допомагаємо читачам відрізняти правду від брехні.
До 22-річчя з дня народження видання ми відновлюємо нашу Спільноту! Це коло активних людей, які хочуть та можуть фінансово підтримати наше видання, долучитися до генерування ідей та створення якісних матеріалів, просувати свідоме медіаспоживання і разом протистояти російській дезінформації.
У зв'язку зі зміною назви громадської організації «Телекритика» на «Детектор медіа» в 2016 році, в архівних матеріалах сайтів, видавцем яких є організація, назва також змінена
Фото: press-feed.com
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Коментарі
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
2019 — 2024 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду