Російський Esquire перезапустив сайт і вестиме блог про громадянське суспільство

00:00,
1 Жовтня 2013
1702

Російський Esquire перезапустив сайт і вестиме блог про громадянське суспільство

00:00,
1 Жовтня 2013
1702
Російський Esquire перезапустив сайт і вестиме блог про громадянське суспільство
Російський журнал Esquire оновив свій сайт, адаптувавши його структуру до журнальної.

Якщо раніше сайт виглядав, як блог, то тепер його розділи відповідатимуть тим, що є у журналі, повідомив «Ленте.ру» головний редактор Esquire Дмитро Голубовський.  

Окрім рубрик «Фото дня» та «Цифра дня» додалися рубрики «Цитата дня», «Відкриття дня» та «Новости в стихах».

Оригінально виглядає рубрика «Бесполезный сайт дня». Сьогоднішній вибір редакції – сайт www.donothingfor2minutes.com. Зайшовши за цією адресою, читач побачить морський пейзаж та зможе послухати шум моря.

Також сайт Esquire збирається розширити розділ колективних блогів. Дмитро Голубовський каже, що, окрім блога про речі та блога арт-директора, з’явиться ще фотографічний блог і блог про громадянське суспільство.  Головний редактор переконаний, що нова структура розширить можливості редакції, дозволить вийти за журнальні рамки і більше писати на актуальні теми дня.

У новій версії сайту Esquire перший у російській масовій журналістиці почав використовувати проекцію карти «Метелик». Якщо у розділі «Фото дня» клікнути на назву місця, де було зроблене фото, відкриється карта світу у вигляді метелика, де відзначено, скільки фотографій було зроблено у тому чи іншому регіоні.

У травні цього року Esquire запустив щотижневу iPad-версію, яка отримала назву Esquire Weekly.

ГО «Детектор медіа» понад 20 років бореться за кращу українську журналістику. Ми стежимо за дотриманням стандартів у медіа. Захищаємо права аудиторії на якісну інформацію. І допомагаємо читачам відрізняти правду від брехні.
До 22-річчя з дня народження видання ми відновлюємо нашу Спільноту! Це коло активних людей, які хочуть та можуть фінансово підтримати наше видання, долучитися до генерування ідей та створення якісних матеріалів, просувати свідоме медіаспоживання і разом протистояти російській дезінформації.
У зв'язку зі зміною назви громадської організації «Телекритика» на «Детектор медіа» в 2016 році, в архівних матеріалах сайтів, видавцем яких є організація, назва також змінена
pod-design.com
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Коментарі
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
2019 — 2024 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду