З «Яндекса» пішов комерційний директор

00:00,
1 Жовтня 2013
1353

З «Яндекса» пішов комерційний директор

00:00,
1 Жовтня 2013
1353
З «Яндекса» пішов комерційний директор
Інформацію про те, що Лев Глейзер залишив компанію через розбіжності з керівництвом, поширює сайт Digit.ru з посиланням на прес-службу «Яндекса». 

«Незважаючи на те, що ми давно працюємо із Львом, нам не вдалося дійти згоди щодо подальшого розвитку комерційного департаменту. Тому з обопільної згоди з вересня Лев покидає посаду комерційного директора», – цитує видання прес-службу «Яндекса».  

Компанія подякувала Глейзеру за його роботу у розвитку продажів і рекламних технологій ресурсу. «Завдяки його зусиллям «Яндекс» налагодив тісніший, відкритіший та дружніший діалог із найзначнішими клієнтами, став активніше ділитися знаннями, слухати та збирати зворотній зв’язок», – йдеться у повідомленні. У той же час фотографія Глейзера з підписом «комерційний директор» залишалася на сторінці компанії у розділі «Обличчя Яндекса» до полудня сьогодні.

Чистий прибуток найбільшої російської інтернет-компанії «Яндекс» по US GAAP у другому кварталі 2013 року зріс на 47% порівняно з аналогічним періодом 2012-го – до 2,9 млрд. руб. Виручка компанії за той же період збільшилася на 35% – до 9,2 млрд. руб. Частка реклами склала понад 97% прибутків компанії у другому кварталі.

За інформацією Digit.ru, Глейзер працює в рекламній індустрії з 1996 року, є членом експертного комітету Асоціації комунікаційних агентств Росії (АКАР), заснував дві рекламні агенції – AdWatch и MediaSelling. У «Яндекс» Глейзер прийшов у 2008 році, посаду комерційного директора зайняв у 2012-му.

ГО «Детектор медіа» понад 20 років бореться за кращу українську журналістику. Ми стежимо за дотриманням стандартів у медіа. Захищаємо права аудиторії на якісну інформацію. І допомагаємо читачам відрізняти правду від брехні.
До 22-річчя з дня народження видання ми відновлюємо нашу Спільноту! Це коло активних людей, які хочуть та можуть фінансово підтримати наше видання, долучитися до генерування ідей та створення якісних матеріалів, просувати свідоме медіаспоживання і разом протистояти російській дезінформації.
У зв'язку зі зміною назви громадської організації «Телекритика» на «Детектор медіа» в 2016 році, в архівних матеріалах сайтів, видавцем яких є організація, назва також змінена
slon.ru
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Коментарі
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
2019 — 2024 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду