Безпритульні у Стокгольмі продають пресу за допомогою смартфонів та зчитувачів карток

00:00,
20 Жовтня 2013
978

Безпритульні у Стокгольмі продають пресу за допомогою смартфонів та зчитувачів карток

00:00,
20 Жовтня 2013
978
Безпритульні у Стокгольмі продають пресу за допомогою смартфонів та зчитувачів карток
Систему безготівкового розрахунку втілив провайдер мобільних платежів компанія iZettle, яка звітує про успішний початок проекту.

Журнал Situation Sthlm, завдяки якому безхатченки отримують пожертви, видають професійні журналісти. А розповсюдженням займаються потребуючі – бідняки та мешканці вулиць Стокгольму.

Situation Sthlm  - це перша у своєму роді організація, що пропонує розрахунок карткою, пише Guardian.

Такий технологічний прорив став можливий завдяки компанії iZettle. Фірма зобов’язалася надавати продавцям смартфони та зчитувачі карток – невеличкі пристрої, що під’єднуються до телефонів. Це уможливило оплату кредиткою або дебетною карткою відразу на місці: покупець просто ставить підпис на екрані або вводить пін у зчитувачі.

Компанія повідомляє, що нову схему було протестовано протягом місяця, і результати показали її успішність. Ціна одного примірника Situation Sthlm у даному випадку становить суму, еквівалентну 66 грн.

Телефони та зчитувачі карток зберігаються і підзаряджаються у офісах видання, розповсюджувачі забираються їх щодня разом із журналами. Жоден телефон не зник чи був виведений зі строю.

Безготівкові розрахунки для шведів – звична справа, де більшість населення віком до 40 років не розраховуються банкнотами, здійснюючі щоденні покупки.

Людей також не лякає, що інформація з картки може бути викрадена, оскільки вони довіряють  чіповій системі кредитних карток, звітує iZettle, що наразі вийшла на сім європейських ринків, а також активна у Мексиці та Бразилії.

ГО «Детектор медіа» понад 20 років бореться за кращу українську журналістику. Ми стежимо за дотриманням стандартів у медіа. Захищаємо права аудиторії на якісну інформацію. І допомагаємо читачам відрізняти правду від брехні.
До 22-річчя з дня народження видання ми відновлюємо нашу Спільноту! Це коло активних людей, які хочуть та можуть фінансово підтримати наше видання, долучитися до генерування ідей та створення якісних матеріалів, просувати свідоме медіаспоживання і разом протистояти російській дезінформації.
У зв'язку зі зміною назви громадської організації «Телекритика» на «Детектор медіа» в 2016 році, в архівних матеріалах сайтів, видавцем яких є організація, назва також змінена
theguardian.com
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Коментарі
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
2019 — 2024 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду