Google Chrome розпочав тестування функції «контрольовані користувачі»

00:00,
24 Жовтня 2013
2067

Google Chrome розпочав тестування функції «контрольовані користувачі»

00:00,
24 Жовтня 2013
2067
Google Chrome розпочав тестування функції «контрольовані користувачі»
Веб-браузер оголосив про запуск бета-версії нової функції, що дозволяє батькам контролювати доступ дітей до небажаних для перегляду сайтів. Інструмент називається supervised users («контрольовані користувачі»).

Про це йдеться у офіційному блозі Google Chrome. 

Для того, щоби створити опцію «контрольований користувач» на комп’ютері із операційною системою Windows, треба зайти у меню Chrome (Chrome menu), що на панелі браузера, обрати опцію «Налаштування» (Settings). У розділі «Користувачі» (Users) обрати «Додати нового користувача» (Add new user).

З’явиться діалогове вікно, в якому треба задати ім’я та обрати фото для «контрольованого користувача». Потім заповнити рядок «Цього «контрольованого користувача»  курує <ввести електронну адресу>» (This is a supervised user managed by <your email address>). Якщо рядок сірий, треба спочатку зайти в Chrome для продовження процедури.

Бета-версія доступна і для Mac, Linux та Chromebooks.

На одному комп’ютері можна створити кілька облікових записів «контрольованого користувача». А швидкий доступ до профайлів встановити за допомогою ярликів на столі комп’ютері.

З питань безпеки для «контрольованих користувачів» за умовчанням встановлена опція «Безпечний пошук» (SafeSearch). За її допомогою дорослий контент, що може з’явитися під час пошуку, автоматично відсіюється. Хоча Google Chrome попереджає, що «Безпечний пошук» може не завжди давати 100-відкотковий результат.

Переглядати історію веб-сайтів, які відвідувала дитина, визначати, які дозволені до перегляду, які заблокувати, можна на сторінці chrome.com/manage.

ГО «Детектор медіа» понад 20 років бореться за кращу українську журналістику. Ми стежимо за дотриманням стандартів у медіа. Захищаємо права аудиторії на якісну інформацію. І допомагаємо читачам відрізняти правду від брехні.
До 22-річчя з дня народження видання ми відновлюємо нашу Спільноту! Це коло активних людей, які хочуть та можуть фінансово підтримати наше видання, долучитися до генерування ідей та створення якісних матеріалів, просувати свідоме медіаспоживання і разом протистояти російській дезінформації.
У зв'язку зі зміною назви громадської організації «Телекритика» на «Детектор медіа» в 2016 році, в архівних матеріалах сайтів, видавцем яких є організація, назва також змінена
gdgt.com
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Коментарі
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
2019 — 2024 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду