Новий проект від Google+ дозволяє вчителям «водити» класи на віртуальні екскурсії

00:00,
4 Листопада 2013
1949

Новий проект від Google+ дозволяє вчителям «водити» класи на віртуальні екскурсії

00:00,
4 Листопада 2013
1949
Новий проект від Google+ дозволяє вчителям «водити» класи на віртуальні екскурсії
Нова ініціатива Google+ називається «З’єднані класні кімнати» (Connected Classrooms) і пропонує здійснювати екскурсії і подорожі, не залишаючи школу.

Американські школярі, так само як і українські, дуже люблять шкільні екскурсії (у них вони називаються field trips), проте школи та вчителі не завжди мають можливість вивезти своїх підопічних на природу, в зоопарк чи музей.

На допомогу американській – і не лише – системі освіти прийшли новатори із Google.

У рамках нового проекту за допомогою платформи текстових та відео чатів Google+ Hangouts учні з усього світу зможуть відвідати місця, які можливо ніколи би не побачили, обіцяють розробники Google.  

Перші екскурсії мають відбутися  до акваріуму в Сіеттлі, зоопарку в Міннесоті та ангару літака на сонячній енергії Solar Impulse у швейцарському містечку Дюбендорф. Усі вони заплановані на обід 4 листопада за східним літнім часом (Eastern Daylight Time, EDT).

Наступна віртуальна прогулянка буде екологічною і відбудеться 8 листопада – у теплиці дослідницької установи Canaan Valley Institute, що у Західній Вірджинії США.

Пізніше, обіцяють розробники, вчителі зможуть записувати своїх учнів на екскурсії до понад 20 партнерів проекту. Серед них - National Geographic, дитячий мюзикл «Матильда» за мотивами твору Роналда Дала, художній музей Філадельфії.  

Бонус для вчителів від участі у «З’єднаних класних кімнатах» - можливість спілкуватися із своїми колегами, ділитися враженнями від екскурсій та корисними порадами в роботі.

ГО «Детектор медіа» понад 20 років бореться за кращу українську журналістику. Ми стежимо за дотриманням стандартів у медіа. Захищаємо права аудиторії на якісну інформацію. І допомагаємо читачам відрізняти правду від брехні.
До 22-річчя з дня народження видання ми відновлюємо нашу Спільноту! Це коло активних людей, які хочуть та можуть фінансово підтримати наше видання, долучитися до генерування ідей та створення якісних матеріалів, просувати свідоме медіаспоживання і разом протистояти російській дезінформації.
У зв'язку зі зміною назви громадської організації «Телекритика» на «Детектор медіа» в 2016 році, в архівних матеріалах сайтів, видавцем яких є організація, назва також змінена
edudemic.com
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Коментарі
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
2019 — 2024 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду