Виділіть її та натисніть Ctrl + Enter —
ми виправимo
Google запустив програму платної відеодопомоги
Про запуск Helpouts корпорація оголосила учора у офіційному блозі Google.
«Наша мета проста – допомогти людям допомогти один одному. Ми хочемо використати потужності мережі, щоби кожен, незважаючи на те, де знаходиться і яка там година, зміг легко сконтактуватися з кимось, хто міг би йому допомогти», - йдеться у презентації.
Перелік справ, у яких пропонується отримати допомогу, починається із ремонту дверей й закінчується вивченням іноземної мови чи вдосконаленням навичок письма.
Під допомогою мається на увазі отримання консультації від фахівців різної кваліфікації і за окрему плату.
«За допомогою Helpouts ти можеш обрати від кого отримати допомогу, базуючись на даних про кваліфікацію, доступність, ціну, рейтинги та огляди. Зв’язуватися можна негайно чи заздалегідь. Допомогу можна отримати від окремих осіб, а також від відомих компаній, яким ти довіряєш», - пояснює презентація програми.
Наразі у програмі наявні такі секції: «Мистецтво та музика», «Комп’ютери та електроніка», «Приготування їжі», «навчання та кар’єри», «Мода і краса», «Фітнес та харчування», «Здоров’я», «Дім і сад».
Helpouts має заповнити лакуни у пошуковій системі Google, котра може видавати незадовільні результати, оскільки відповіді, що шукалися, не доступні на вебсайті. Так пояснив австралійській Daily Telegraph представник Google Уді Менбер (Udi Manber).
Ціну за консультацію встановлюватиме експерт (за всю сесію чи щохвилинно). Google отримуватиме 20% комісії з більшості відеосесій. Наразі компанія не збирається брати комісію за медичні поради. Якщо допомога була незадовільною, Google обіцяє повернення грошей.
Додаток Helpouts доступний для смартфонів, що працюють на базі Android, але не для iPhone.
Запуск нової програми водночас передбачає бонуси для іншого продукту компанії – Google+. Остання передбачає пошук порад на Helpouts. За даними компанії, соцмережа Google+ нараховує 540 млн. користувачів.
Daily Telegraph нагадує, що Helpouts не єдина програма у своєму роді. Існує, наприклад, стартап із Сан-Франциско - pearl.com, де також можна купити-продати помічну відеосесію. Видання зауважує, що Helpouts може посунути інший ресурс Google – YouTube, за допомогою якого можна безкоштовно навчитися робити відеокліпи.