USA Today уявило, як день убивства Кеннеді висвітлювали би в епоху цифрових медіа

00:00,
22 Листопада 2013
1211

USA Today уявило, як день убивства Кеннеді висвітлювали би в епоху цифрових медіа

00:00,
22 Листопада 2013
1211
USA Today уявило, як день убивства Кеннеді висвітлювали би в епоху цифрових медіа
Убивство президента США Джона Кеннеді, скоєне 50 років тому – 22 листопада 1963 року, – стало початком цілодобових телеефірів наживо. Видання USA Today моделює подачу подій того дня через соціальні медіа. 

11:37: президент та перша леді Жаклін Кеннеді прибули в Даллас. У автокортежі вони пересуваються містом у супроводі віце-президента Ліндона Джонсона, губернатора Техасу Джона Коннеллі та їхніх дуржин. Фотографії та відео подружжя Кеннеді заполонили Instagram. Короткі відеокліпи з Vine та зображення Джекі з червоними трояндами – Twitter. Автопортрети selfies, зняті на тлі кортежу, поширюються на Facebook, Instagram, Twitter та Snapchat.

12:30: три постріли у Кеннеді. З’являються твіти про постріли та паніку. Знімки охоронців президента, які біжать до його авто, викладені у Facebook. Припущення з приводу того, що трапилося, так само як і занепокоєння щодо стану президента, заполоняють стрічки на Twitter і Facebook. Починають з’являтися твіти наступного характеру - «зі мною все гаразд».

12:35: мережі передають, що президента застрелили. Його лімузин прибуває до лікарні Parkland Hospital. На перші твіти та фотографії реагують інформаційні агенції, запитуючи про дозвіл переспосту та деталі того, що відбувається.

12:40: Абрахам Запрудер завантажує відзняте ним відео убивства на YouTube. Інші також. Хештеги #Dallas та #Presidentshot стають трендовими на Twitter, Facebook, Instagram та G+. Twitter також заполоняють повідомлення, що кулі зачепили і Джонсона та Коннеллі. З’являється хештег #whathappenedtojackie. Користувачі Twitter перепощують заяву поліції: «Триває розслідування. Інформації поки немає». Дехто починає постити на Storify.

12:45: далласька поліція за допомогою Twitter поширює опис підозрюваного. Посилання на повідомлення з’являються і на Facebook. Акаунт Parkland Hospital у Twitter повідомляє: «Президента прооперувати. Більше інформації на даний момент надати не можемо». Усі соціальні медіа поширюють чутки про смерть президента.

12:50: Twitter повідомляє про збій системи через перезавантаження.

12:55: місцева радіостанція твітить, що президент помер. Багато новинних організацій видають заголовки: «Повідомлення: президент Кеннеді мертвий», «непідтверджені джерела заявляють, що президент Кеннеді помер».

13:00: Оголошено, що президент Кеннеді помер.

13:05: офіційні акаунти прес-секретаря Білого дому та Джона Кеннеді повідомляють про смерть президента.

13:15: основні медіа помилково повідомляють про кількох стрільців. Влада швидко корегує помилку.

13:22: медіакоментатор Джим Роменеско публікує у своєму блозі пост про фейкову журналістику. У даллаському книгосховищі знайдено рушницю.

13:45: BuzzFeed публікує перелік 12 речей, які ти не знав про даллаське книгосховище.

14:00: арештовано Лі Харві Освальда за убивство далласького поліцейського Дж. Ді. Тіппіта. Він також підозрюваний у смерті президента.

14:30: Ліндон Джонсон склав присягу президента.

14:40: ресурс Politico публікує аналіз того, яким буде президентство Джонсона.

15:00: соціальні медіа заповнені постами шани убитому президентові. BuzzFeed публікує перелік 12 речей, які ти не знав про Лі Харві Освальда. Користувачі зберігають сторінку Освальда на Facebook, передбачаючи, що компанія її закриє. Інші користувачі, які носять ім’я Лі Харві Освальд, отримують віртуальні погрози.

15:45: ненависники Кеннеді публікують гидкі пости про загиблого президента. Publicshaming.tumblr.com перемощує зразки грубих твітів.

23:26: Лі Харві Освальду висунуто звинувачення в убивстві президента Кеннеді.

23:31: Джек Рубі, який має намір усунути Освальда, відмічений у своєму клубі Carousel Club через мережу foursquare.

ГО «Детектор медіа» понад 20 років бореться за кращу українську журналістику. Ми стежимо за дотриманням стандартів у медіа. Захищаємо права аудиторії на якісну інформацію. І допомагаємо читачам відрізняти правду від брехні.
До 22-річчя з дня народження видання ми відновлюємо нашу Спільноту! Це коло активних людей, які хочуть та можуть фінансово підтримати наше видання, долучитися до генерування ідей та створення якісних матеріалів, просувати свідоме медіаспоживання і разом протистояти російській дезінформації.
У зв'язку зі зміною назви громадської організації «Телекритика» на «Детектор медіа» в 2016 році, в архівних матеріалах сайтів, видавцем яких є організація, назва також змінена
Кортеж Кеннеді. collider.com
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Коментарі
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
2019 — 2024 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду