Проект AirPano робить вражаючі фотографії київського Євромайдану з повітря

00:00,
18 Грудня 2013
3947

Проект AirPano робить вражаючі фотографії київського Євромайдану з повітря

00:00,
18 Грудня 2013
3947
Проект AirPano робить вражаючі фотографії київського Євромайдану з повітря
Проект AirPano спеціалізується на панорамних фотографіях, зроблених із повітря. Під час антиурядових виступів в Україні команда зняла панорамні фото одного з наймасовіших мітингів.

Віртуальний тур було знято 8 грудня 2013 року, коли на центральну площу Києва Майдан Незалежності та прилеглі вулиці вийшли за різними оцінками від кількасот тисяч до мільйона незадоволених політикою уряду громадян. Цей мітинг Євромайдану назвали «Маршем мільйонів».

8 грудня увійшло в історію скиненням пам’ятника Леніну на Бессарабській площі Києва, що не оминули увагою і авторитетні іноземні видання.

Автор фотографій – Станіслав Сєдов, професійний програміст, чиє хобі – радіокеровані вертольоти перетворилося у другу професію. Тепер він займається зйомкою сферичних панорам.

AirPano – некомерційний проект, створений командою ентузіастів, що спеціалізуються на панорамних фотографіях високого вирішення, знятих з повітря. Зйомки відбуваються з вертольота, літака, дирижабля, повітряної кулі, радіокерованого вертольота.

 

Зараз на сайті викладено близько півтори тисячі панорам понад 150 точок на Землі. Новий тур з’являється на ресурсі щонеділі.

У 2012 році проект AirPano став лауреатом конкурсу «Премія Рунета 2012». У 2013 році – отримав грант Російського географічного товариства. Фотографії проекту публікувалися у National Geographic, GEO, Der Spiegel, Daily Mail. 

Фото: airpano.ru

У зв'язку зі зміною назви громадської організації «Телекритика» на «Детектор медіа» в 2016 році, в архівних матеріалах сайтів, видавцем яких є організація, назва також змінена
airpano.ru
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Коментарі
Код:
Ім'я:
Текст:
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду