Марк Цукерберг продасть акцій Facebook на $2, 3 млрд.

00:00,
19 Грудня 2013
1042

Марк Цукерберг продасть акцій Facebook на $2, 3 млрд.

00:00,
19 Грудня 2013
1042
Марк Цукерберг продасть акцій Facebook на $2, 3 млрд.
Засновник та голова правління Facebook Inc Марк Цукерберг (Mark Zuckerberg) продасть 41, 4 млн. акцій вартістю близько $2, 3 млрд., щоби сплатити податки, повідомляє Reuters.

Загалом же соцмережа розмістить на біржі 70 млн. акцій класу A, з яких 27 млн. ​​акцій належать компанії, а 43 млн. – її акціонерам включно із Цукербергом.

Після продажу акцій частка Цукерберга знизиться із 58, 8% до 56, 1%, йдеться у релізі компанії. Більшість з вирученої суми він витратить на сплату податків.   

Facebook використає гроші на потреби компанії зокрема на покупку фірм, технологій та інших активів.

ГО «Детектор медіа» понад 20 років бореться за кращу українську журналістику. Ми стежимо за дотриманням стандартів у медіа. Захищаємо права аудиторії на якісну інформацію. І допомагаємо читачам відрізняти правду від брехні.
До 22-річчя з дня народження видання ми відновлюємо нашу Спільноту! Це коло активних людей, які хочуть та можуть фінансово підтримати наше видання, долучитися до генерування ідей та створення якісних матеріалів, просувати свідоме медіаспоживання і разом протистояти російській дезінформації.
У зв'язку зі зміною назви громадської організації «Телекритика» на «Детектор медіа» в 2016 році, в архівних матеріалах сайтів, видавцем яких є організація, назва також змінена
Марк Цукерберг. bizpacreview.com
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Коментарі
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
2019 — 2024 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду