Словник Merriam-Webster обрав словом року «фемінізм»

Словник Merriam-Webster обрав словом року «фемінізм»

16:27,
12 Грудня 2017
2584

Словник Merriam-Webster обрав словом року «фемінізм»

16:27,
12 Грудня 2017
2584
Словник Merriam-Webster обрав словом року «фемінізм»
Словник Merriam-Webster обрав словом року «фемінізм»
Автори:
Словник Merriam-Webster у своєму акаунті в Twitter оголосив словом року «фемінізм».

Укладачі американського словника зазначили, що в 2017 році це слово увійшло до топу найчастіше читаних визначень. «Загальне збільшення кількості запитів щодо цього слова вказує нам, що люди цікавляться цим словом. А конкретні піки в динаміці запитів навіть пояснюють нам чому», - йдеться на сайті словника.

Так, під час Жіночого маршу в січні цього року кількість запитів за словом «фемінізм» різко зросла.  Іншого разу подібна динаміка виникла, коли радниця президента США Келіенн Конвей (Kellyanne Conway) заявила, що не вважає себе феміністкою. Також інтерес до «фемінізму» виникав на тлі популярності серіалу «Розповідь служниці» (The Handmaid's Tale) та виходу стрічки «Диво-жінка» (Wonder Woman).

Нещодавній інтерес до слова був зумовлений викриттям культури насильства та переслідування, спровокованого розслідуванням щодо американського продюсера Гарві Вайншетйна.

Merriam-Webster пропонує наступні тлумачення слова «фемінізм»: «теорія політичної, економічної та соціальної рівності статей» та «організована діяльність на користь прав та інтересів жінок».

Нагадаємо, раніше цього року видавництво Collins визнало «словом року» термін «Fake news» (фейкові новини).

ГО «Детектор медіа» понад 20 років бореться за кращу українську журналістику. Ми стежимо за дотриманням стандартів у медіа. Захищаємо права аудиторії на якісну інформацію. І допомагаємо читачам відрізняти правду від брехні.
До 22-річчя з дня народження видання ми відновлюємо нашу Спільноту! Це коло активних людей, які хочуть та можуть фінансово підтримати наше видання, долучитися до генерування ідей та створення якісних матеріалів, просувати свідоме медіаспоживання і разом протистояти російській дезінформації.
Merriam-Webster
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Коментарі
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
2019 — 2024 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду