«Вікімедіа Україна» оприлюднила список найпопулярніших статей україномовної Вікіпедії за минулий рік

00:00,
7 Січня 2014
1829

«Вікімедіа Україна» оприлюднила список найпопулярніших статей україномовної Вікіпедії за минулий рік

00:00,
7 Січня 2014
1829
«Вікімедіа Україна» оприлюднила список найпопулярніших статей україномовної Вікіпедії за минулий рік
Найпопулярнішим пошуковим запитом україномовної Вікіпедії у 2013 році став «Шевченко Тарас Григорович» із 583 735 переглядами. Такі дані опублікувала громадська організація «Вікімедіа Україна».

На своєму блозі представники ГО «Вікімедіа Україна» опублікували рейтинг найбільш відвідуваних статей української Вікіпедії  за минулий рік. Він складається із сотні найпопулярніших запитів. Крім Тараса Шевченка до першої десятки належать «Україна» (507 686), «Величне століття. Роксолана» (431 846), «Роксолана» (257 563), а також «Львів», «Леся Українка», «Франко Іван Якович», «Київська Русь», «Київ», «Дзідзьо (гурт).

Загалом до сотні найбільш відвідуваних потрапили статті з найрізноманітніших галузей знань. Серед них історичні події (Друга світова війна, Голодомор в Україні – 11 і 12 позиція»), держави (Німеччина – 15, Сполучені Штати Америки – 26, Польща – 66). Крім цього, за допомогою вільної енциклопедії інтернет-користувачі вивчали українську мову: популярністю користувалися статті «Українська мова»(16), «Складнопідрядне речення»(18), «Прикметник» (21), «Науковий стиль мовлення» (69). З-помі іншого у Вікіпедії шукали також інформацію про Європейський Союз (13 місце) та «Угоду про асоціацію між Україною та ЄС» (63 позиція в рейтингу).

Організація «Вікімедіа Україна» займається популяризацією проектів Фонду Вікімедіа, а насамперед вільної енциклопедії «Вікіпедія».

ГО «Детектор медіа» понад 20 років бореться за кращу українську журналістику. Ми стежимо за дотриманням стандартів у медіа. Захищаємо права аудиторії на якісну інформацію. І допомагаємо читачам відрізняти правду від брехні.
До 22-річчя з дня народження видання ми відновлюємо нашу Спільноту! Це коло активних людей, які хочуть та можуть фінансово підтримати наше видання, долучитися до генерування ідей та створення якісних матеріалів, просувати свідоме медіаспоживання і разом протистояти російській дезінформації.
У зв'язку зі зміною назви громадської організації «Телекритика» на «Детектор медіа» в 2016 році, в архівних матеріалах сайтів, видавцем яких є організація, назва також змінена
uk.wikipedia.org
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Коментарі
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
2019 — 2025 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду