Тім Кук вважає, що фейкові новини - це тимчасове явище

Тім Кук вважає, що фейкові новини - це тимчасове явище

11:02,
13 Лютого 2017
3325

Тім Кук вважає, що фейкові новини - це тимчасове явище

11:02,
13 Лютого 2017
3325
Тім Кук вважає, що фейкові новини - це тимчасове явище
Тім Кук вважає, що фейкові новини - це тимчасове явище
Автори:
Глава компанії Apple Тім Кук вважає фейкові новини однією з головних проблем в сучасному світі. Однак, на його думку, популярність інформаційних приводів, які використовують за основу фейків, - це тимчасове явище.

Про це Тім Кук розповів у інтерв'ю для The Telegraph. Він також закликав уряди країн розпочати інформаційну кампанію по боротьбі з цим явищем, яке «вбиває розум людей».  Кук зазначив, що громадськість має бути поінформована про загрозу сфабрикованих онлайн новин. Глава Apple також сказав, що на даний момент подібні інформаційні приводи можуть серйозно вплинути на світ, особливо на виборчі кампанії.

«Ми переживаємо такий період часу, коли, на жаль, перемагають люди, які намагаються отримати найбільшу кількість кліків, а не ті люди, які говорять правду», - сказав Тім Кук. «Всім технологічним компаніям варто створити інструменти, які допоможуть боротися з фейковими новинами. Нам необхідно зробити це, і при цьому не порушити свободу слова». - додав він. Таким чином це допоможе серйозній журналістиці перемогти клікбейт.

Нагадаємо, у четвертому кварталі Google відсторонила від одного зі своїх рекламних сервісів 200 паблішерів, що частково було зумовлене поширенням фейкових новин цими медіа. Наприкінці осені MediaSapiens писав про те, що Google вирішила впровадити перші кроки для боротьби з фейками. Тоді у компанії заявили, що система буде фільтрувати неправдоподібні новини, а якісний контент виводити в ТОП видачі. 

Компанія Facebook оголосила про нові зміни у своєму алгоритмі: тепер вище у стрічці новин підніматиметься релевантний та автентичний контент. Це розцінили як спробу соцмережі  вилучити фейкові новини зі своєї стрічки.

ГО «Детектор медіа» понад 20 років бореться за кращу українську журналістику. Ми стежимо за дотриманням стандартів у медіа. Захищаємо права аудиторії на якісну інформацію. І допомагаємо читачам відрізняти правду від брехні.
До 22-річчя з дня народження видання ми відновлюємо нашу Спільноту! Це коло активних людей, які хочуть та можуть фінансово підтримати наше видання, долучитися до генерування ідей та створення якісних матеріалів, просувати свідоме медіаспоживання і разом протистояти російській дезінформації.
CNN Money
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Коментарі
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
2019 — 2024 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду