Що «гуглили» українці в 2016 році? - рейтинг топ-запитів від Google

Що «гуглили» українці в 2016 році? - рейтинг топ-запитів від Google

18:05,
13 Грудня 2016
3414

Що «гуглили» українці в 2016 році? - рейтинг топ-запитів від Google

18:05,
13 Грудня 2016
3414
Що «гуглили» українці в 2016 році? - рейтинг топ-запитів від Google
Що «гуглили» українці в 2016 році? - рейтинг топ-запитів від Google
Автори:
Компанія Google Україна сформувала підсумковий рейтинг найпопулярніших запитів Google в 2016 році.

Найпопулярнішим запитом року в Україні став футбольний чемпіонат «Євро 2016», на другому та третьому місцях – запити про серіали «Фізрук 3 сезон» і «Мажор 2 сезон». Крім того, українські користувачі Google активно шукали інформацію про конкурс Євробачення-2016, фільм «Загін самогубців» і 6 сезоні популярного серіалу «Гра престолів».

У категорії «Персона» українці найчастіше шукали переможницю Євробачення-2016 Джамалу. Відразу за нею в коло інтересів користувачів потрапили новообраний президент США Дональд Трамп і зниклий водій BlaBlaCar Тарас Позняков. Також користувачів цікавили актор Алан Рікман, журналіст Павло Шеремет та ватажок сепаратистів «Моторола».

Серед фільмів українців найбільше цікавила екранізація коміксу «Загін самогубців», серед телешоу - конкурс Євробачення-2016, а серед серіалів – «Фізрук 3 сезон».

Топові запити в категорії «покупка року» виглядали так: газобетон, пуховик, квартира, цуценя мопса. Серед іншого, українці шукали в Google як придбати сьомий iPhone, залізничні квитки та долари на чорному ринку.

Цікаві результати показав Google в категорії питання. Наприклад, в групі запитів, які починаються зі слова «Чому? / Почему?», найпопулярніші запити: я не подобаюся хлопцям, плямкають уві сні, так сумно, не працює ex.ua. Також користувачі шукали відповіді на питання «чому чоловіки люблять, але не одружуються», «чому коти бояться огірків», «чому Корольовій заборонили в'їзд в Україну», «чому не літають на Місяць», «чому дме вітер» та «чому не можна грати весілля у високосний рік».

В групі питань «Що таке?/Что такое?» українці найбільше шукали «високосний рік», «тян», «гомункул», «дратуті» та «лабутени».  Нижчі рядки цього рейтингу зайняли запити «покемон го», «brexit», «офшор», «пунктуація» та «обов'язковий платіж в субсидії».  

Серед запитів, які починаються зі слова «Як?/Как?» теж чимало цікавого – так, українців найбільше цікавило у 2016 році як схуднути, як завантажити відео з YouTube та як кинути курити. В десятку найпопулярніших запитів також увійшли «як заробити в інтернеті», «як правильно цілуватися», «як оновити андроїд», «як вийти заміж», «як правильно бігати», «як оформити субсидію» та «як завантажити покемон го».

В питаннях «Навіщо?/Зачем?» на першому місці - «навіщо коту вуса».  Далі у трійці лідерів за популярністю йдуть інші запити: «потрібна вища освіта», «в'яжуть червону нитку на руку».  Також користувачів цікавило навіщо «дятлові червона шапочка», «білять дерева», «людині нігті», «ми живемо», «потрібні чоловіки», «переводять час» та «вимикати телефон в літаку».

Минулого тижня YouTube назвав найпопулярніші музичні кліпи 2016 року в Україні. Перше місце в рейтингу зайняв кліп групи «Ленинград» на пісню «Экспонат». Саме він зібрав найбільшу кількість лайків, коментарів і оглядів.

ГО «Детектор медіа» понад 20 років бореться за кращу українську журналістику. Ми стежимо за дотриманням стандартів у медіа. Захищаємо права аудиторії на якісну інформацію. І допомагаємо читачам відрізняти правду від брехні.
До 22-річчя з дня народження видання ми відновлюємо нашу Спільноту! Це коло активних людей, які хочуть та можуть фінансово підтримати наше видання, долучитися до генерування ідей та створення якісних матеріалів, просувати свідоме медіаспоживання і разом протистояти російській дезінформації.
Pikabu
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Коментарі
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
2019 — 2024 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду