У США створили відеогру на основі драми Лесі Українки

У США створили відеогру на основі драми Лесі Українки

12:20,
21 Квітня 2016
3757

У США створили відеогру на основі драми Лесі Українки

12:20,
21 Квітня 2016
3757
У США створили відеогру на основі драми Лесі Українки
У США створили відеогру на основі драми Лесі Українки
Автори:
Американська компанія Colabee Studios з Сієтла створила гру «Forest song». В її основі – один із найвідоміших творів Лесі Українки, драма-феєрія «Лісова пісня».

Про це пише медіапортал української діаспори Vidia.

У «Forest song» гравець перевтілюється у селянина, на якого чекає надзвичайна зустріч з Лісовим Духом. Їхній зв’язок відкриває гравцю зовсім інший світ, де у драматичному зіткненні сходяться надприродні сили лісу та світ людей, ідеться в описі до гри.

Щоби максимально правдиво відтворити культурні особливості «Лісової пісні», розробники вирушили в експедицію на Волинь, звідки походить Леся Українка, та природа якої надихнула поетесу на створення драми.

«Місією нашого візиту було поглибити розуміння минулого, теперішнього та майбутнього людей, які проживають у цьому регіоні, а також провести зустрічі з експертами культури та пізнати цю традиційну культуру з перших вуст», – розповідають розробники. Деталі, які вдалося зібрати під час подорожі, увійшли до гри.

Colabee Studios – це міжнародний колетив розробників ігор, який створили Діма Верьовка та Шон Вес. Вони також вдомі як творці гри «Never Alone», що розкриває культуру однієї з корінних груп Аляски – інупіатів. Гра була відзначена премією BAFTA як найкращий дебют 2015 року.

Colabee Studios вважають, що створюючи ігри на основі багатих культурних традицій різних народів, вони запрошують людей по всьому світу до пізнання чогось нового про самих себе.

Як писав раніше MediaSapiens, медіа все частіше починають використовувати новинні ігри як альтернативний спосіб залучення читача. Одними з перших експериментувати в цьому жанрі наважилися The Guardian, The New York Times, BuzzFeed. Ігри доповнюють журналістику, оскільки можуть пояснювати важкі взаємозв’язки й поглиблюють інтерес користувачів. Про типи ігор у журналістиці та історію їхнього розвитку MediaSapiens писав у статті «Ігри, в які грають журналісти». 

ГО «Детектор медіа» понад 20 років бореться за кращу українську журналістику. Ми стежимо за дотриманням стандартів у медіа. Захищаємо права аудиторії на якісну інформацію. І допомагаємо читачам відрізняти правду від брехні.
До 22-річчя з дня народження видання ми відновлюємо нашу Спільноту! Це коло активних людей, які хочуть та можуть фінансово підтримати наше видання, долучитися до генерування ідей та створення якісних матеріалів, просувати свідоме медіаспоживання і разом протистояти російській дезінформації.
colabeestudios.com
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Коментарі
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
2019 — 2024 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду