Команда журналіста Дмитрa Лиховія запустила інтернет-видання «Новинарня»

Команда журналіста Дмитрa Лиховія запустила інтернет-видання «Новинарня»

14:50,
19 Січня 2016
8419

Команда журналіста Дмитрa Лиховія запустила інтернет-видання «Новинарня»

14:50,
19 Січня 2016
8419
Команда журналіста Дмитрa Лиховія запустила інтернет-видання «Новинарня»
Команда журналіста Дмитрa Лиховія запустила інтернет-видання «Новинарня»
Автори:
Український журналіст Дмитро Лиховій, який понад 20 років працював політичним оглядачем газети «Україна молода», створив нове інтернет-видання «Новинарня» і став його головним редактором. Наразі над наповнення сайту працює головред разом з двома-трьома журналістами та дружиною, теж журналісткою Лесею Шовкун.

Про проект Дмитро Лиховій розповів в коментарі MediaSapiens.

Видання «Новинарня» розпочало роботу в перші дні січня 2016 року. Спершу команда планувала попрацювати в тестовому режимі, але деякі матеріали втратили б актуальність. «Частина цих текстів “вистрелила”, один із них (стаття "Менти на атестації: хіт-парад найцікавіших діалогів". – MS.) узагалі став вірусним і з нуля приніс велику відвідуваність. Після цього ми вирішили, що вже можна виходити на публіку. Я радий, що "Новинарня" отримує позитивні відгуки і привертає увагу багатьох колег і читачів», - розповів головний редактор.

Наразі сайт має розділи «Україна», «Світ», «Соцмережі», «Знаменитості», «Спорт», «Стиль життя» та «Подорожі».

За словами головреда «Новинарні», однією з центральних тем видання стане ситуація в українській армії. Нагадаємо, сам Дмитро Лиховій в 2014-2015 роках служив в Збройних силах України.

«Ще під час мобілізації я собі міркував, що потрібно шукати нові шляхи реалізації, що варто б зробити сайт, який більше уваги приділяв би армії, пояснював би потребу мобілізації, давав правові поради і таке інше. Вважаю, що Збройні сили, війна, силові структури зараз мають перебувати в центрі уваги, вона не повинна слабнути. Водночас ми намагаємося вплітати цю тему в потік інших новин, подавати все це цікаво і яскраво, щоб людям хотілося б заходити на сайт за посиланнями в соцмережах і повертатися на "Новинарню" знову», - розповів він.

Редактор додав, що український читач відчуває потребу в нових читабельних українськомовних виданнях. «Ця ніша ще довго не перенаповниться. Головне – робити це без фейків і розганяння "зрад". Бо часто трафік приходить завдяки поширенню, так би мовити, "неперевіреної інформації". Але це деструктивний і тупиковий шлях. Ми намагаємося робити все по-чесному і при цьому яскраво. Розраховуємо на базову аудиторію соцмереж, яка має поширитися, а також на тих, хто поки що рідко виходить з одного-двох улюблених сайтів і з "ВКонтакте", але має потребу в щирій і яскравій інформації патріотичного напрямку», - зазначив пан Лиховій.

За його словами, попри те, що схожих за тематикою сайті існує багато, «Новинарня» робить ставку на  власний рівень професіоналізму.

Ресурс створено на гроші команди Дмитра Лиховія. Однак для подальшої роботи редакція шукає інвестора. «Постійного спонсора ми ще шукаємо. Вважаю, криза – це час не лише для розчарувань і депресії, а й для нових можливостей. Ув’яжемося в бійку, а далі побачимо, як і куди розширятися», - зазначив головред.

Дмитро Лиховій підкреслив, що заснувати нове інтернет-видання в Україні нескладно, якщо є час, бажання та досвід журналістської роботи, а також коло друзів та колег із колишньої роботи, які хочуть реалізуватися в сучаснішій ніші й багато друзів у соцмережах.

Нагадаємо, у серпні минулого року заступник головного редактора та багаторічний політичний оглядач Дмитро Лиховій та заввідділу міжнародної політики Леся Шовкун звільнилися з  щоденної всеукраїнськоїгазети «Україна молода».

Після цього Дмитро Лиховій розповів в інтерв’ю «Відеотеці» про проблеми газети «Україна молода», яка більше не отримує підтримки від Віктора Ющенка та досвід служби у 1-ій танковій бригаді.

ГО «Детектор медіа» понад 20 років бореться за кращу українську журналістику. Ми стежимо за дотриманням стандартів у медіа. Захищаємо права аудиторії на якісну інформацію. І допомагаємо читачам відрізняти правду від брехні.
До 22-річчя з дня народження видання ми відновлюємо нашу Спільноту! Це коло активних людей, які хочуть та можуть фінансово підтримати наше видання, долучитися до генерування ідей та створення якісних матеріалів, просувати свідоме медіаспоживання і разом протистояти російській дезінформації.
Фото: скрін сайту "Новинарня"
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Коментарі
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
2019 — 2024 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду