Рада Європи опублікувала керівні принципи мережевого нейтралітету

Рада Європи опублікувала керівні принципи мережевого нейтралітету

17:57,
14 Січня 2016
2914

Рада Європи опублікувала керівні принципи мережевого нейтралітету

17:57,
14 Січня 2016
2914
Рада Європи опублікувала керівні принципи мережевого нейтралітету
Рада Європи опублікувала керівні принципи мережевого нейтралітету
Автори:
Рада Європи випускає посібник з керівними принципами мережевого нейтралітету, щоби захистити свободу слова і недоторканність приватного життя.

Про це йдеться у дописі Ради Європи у Facebook.

13 січня у Страсбурзі Рада Європи скликала європейські держави, аби захистити принцип мережевого нейтралітету у розвитку національних правових рамок для того, щоб забезпечити захист права на свободу вираження поглядів та на доступ до інформації, а також право на недоторканність приватного життя. 

Комітет міністів Ради Європи, представляючи 47 держав-членів, опублікував ряд принципів мережевого нейтралітету, які вказують на те, що інтернет-трафік не повинен зазнавати дискримінації, обмежень чи втручання, незалежно від відправника, одержувача, змісту, застосування, сервісу або пристрою. 

Визнаючи, що управління інтернет-трафіком може іноді переслідувати законні цілі, Комітет Міністрів підкреслює, що це може також призвести до блокування, дискримінації або пріоритизації конкретних типів контенту, додатків та послуг.  

Нижче наведені деякі з основних рекомендацій, що містяться в керівних принципах:

  1. Заходи з управління інтернет-трафіком повинні бути допущені тільки у виняткових обставинах - у разі постанови суду або регулюючого органу; за необхідності збереження цілісності і безпеки мережі; для запобігання перевантаження мережі. Ці заходи мають носити недискримінаційний прозорий характер, і не вживатися довше, аніж це строго необхідно, і за реулярної перевірки владою. Інтернет-користувачі повинні мати можливість отримати інформацію від постачальників інтернет-послуг (ISP) про управління інтернет-трафіком і швидкістю інтернету.
  2. У рамках своєї політики держави мають забезпечити підзвітність провайдерів за порушення принципу мережевого нейтралітету. Зі свого боку, провайдери повинні забезпечити можливість інтернет-користувачів повідомити про порушення шляхом подання скарги. Користувачі повинні мати можливість передати матеріали безпосередньо органам влади і мати право на своєчасне реагування.  
  3. Національні органи влади повинні моніторити та видавати публічні звіти про практику управління інтернет-трафіком.
ГО «Детектор медіа» понад 20 років бореться за кращу українську журналістику. Ми стежимо за дотриманням стандартів у медіа. Захищаємо права аудиторії на якісну інформацію. І допомагаємо читачам відрізняти правду від брехні.
До 22-річчя з дня народження видання ми відновлюємо нашу Спільноту! Це коло активних людей, які хочуть та можуть фінансово підтримати наше видання, долучитися до генерування ідей та створення якісних матеріалів, просувати свідоме медіаспоживання і разом протистояти російській дезінформації.
np.pl.ua
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Коментарі
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
2019 — 2024 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду