Аудиторія Facebook досягла 1 млрд. активних користувачів

00:00,
4 Жовтня 2012
880

Аудиторія Facebook досягла 1 млрд. активних користувачів

00:00,
4 Жовтня 2012
880
Аудиторія Facebook досягла 1 млрд. активних користувачів
Новину повідомив Марк Цукерберг.

Кількість активних користувачів Facebook перевищила 1 млрд. цього ранку.

Допомогти спілкуватися мільярду людей – справа, якою він пишається найбільше у своєму житті, відзначив Цукерберг.

«Я щодня працюю над тим, щоб зробити Facebook кращим для вас, і, сподіваюся, одного дня ми зможемо спілкуватися у Facebook із абсолютно усім світом», – додав засновник соцмережі.

«У Facebook було 955 млн. активних користувачів у червні 2012 року, і хоча залучити 45 млн. активних користувачів не є простим завданням, здається, що найбільшій у світі соціальній мережі знадобилося на це трохи більше часу, аніж очікувалося», – зауважує Mashable.

У Facebook зараз: 1,13 трильйонів натискань кнопки Like, 219 більйонів завантажених фото (265 більйонів разом із видаленими фото), 140,3 більйонів «френд-зв’язків», 62,6 млн. пісень, прослуханих 22 більйонів разів (з вересня 2011 року), повідомляє CNet.

Середній вік користувача Facebook, за даними компанії, складає 22 роки, а у людей, котрі приєдналися до соцмережі близько двох років тому, зараз у середньому 305 друзів.

У зв'язку зі зміною назви громадської організації «Телекритика» на «Детектор медіа» в 2016 році, в архівних матеріалах сайтів, видавцем яких є організація, назва також змінена
Mashable
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Коментарі
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду