Microsoft представила в Україні онлайн-магазин електронних підручників

Microsoft представила в Україні онлайн-магазин електронних підручників

17:20,
27 Серпня 2015
5586

Microsoft представила в Україні онлайн-магазин електронних підручників

17:20,
27 Серпня 2015
5586
Microsoft представила в Україні онлайн-магазин електронних підручників
Microsoft представила в Україні онлайн-магазин електронних підручників
Автори:
В Україні почав працювати онлайн-магазин електронних шкільних підручників, який представили компанія Microsoft спільно з Міністерством освіти.

Про це пише BBC Україна.

Сайт «Є підручники» пропонує легально завантажувати електронні копії посібників для різних класів ціною 25 грн кожен.

Електронні версії є точними копіями паперових, кажуть розробники. Від багатьох інших доступних в інтернеті підручників ці відрізняються тим, що вони легальні і створені у форматі HTML5, а не PDF. На думку авторів проекту, цей формат краще відображається на різних пристроях і позбавлений незручностей PDF.

Міністр освіти Сергій Квіт сказав, що хоча «електронні підручники ніколи не витіснять паперові», цей альтернативний проект допомагає розвивати український ринок книговидання, пише BBC Україна.

Купити такі електронні книжки може той, хто має банківську картку. Але щоб читати їх, потрібно мати комп’ютер чи планшет, який працює з операційною системою Windows.

Розробники обіцяють, що восени запрацюють також версії програм для читання під Android і Mac OS.

Поки що на сайті наявні 45 підручників для школярів від першого по десятий класи.

Серед видавництв, які співпрацюють з проектом, - «Освіта», «Школяр», «Світоч», і «Сиция». Серед предметів переважають «Образотворче мистецтво», «Інформатика» і «Російська мова». Посібників з алгебри, фізики чи хімії поки що немає.

«В Україні, на жаль, така ситуація, що перемагає поки що піратський ринок, і ринку (цифрового контенту. – Ред.) як такого немає, - каже Ігор Капоушенко, директор «Є підручників». - Розвивати цифрові видання – досить складно, але, на нашу думку, досить перспективно».

Щоб читати такий електронний підручник, потрібно спочатку через сайт за допомогою платіжної картки заплатити за нього 25 грн, а тоді встановити програму, яка й дозволить відкривати текст на планшеті, ноутбуці, телефоні чи іншому пристрої.

Термін дії кожного підручника – 365 днів. 

Нагадуємо, що Microsoft нещодавно презентувала свою нову розробку – чохол-клавіатуру з вбудованим e-ink дисплеєм. Сенсорний e-ink дисплей дозволяє створювати ярлики, переглядати фото та керувати програмами.

Також минулого місяця міністр освіти і науки України Сергій Квіт закликав кожного науковця України зробити свій внесок у популяризацію україномовної «Вікіпедії» та написати до неї 2 - 3 фахових статті. Сергій Квіт також звернувся до викладачів ВНЗ, аби вони долучили до цієї роботи талановиту й обізнану молодь.

ГО «Детектор медіа» понад 20 років бореться за кращу українську журналістику. Ми стежимо за дотриманням стандартів у медіа. Захищаємо права аудиторії на якісну інформацію. І допомагаємо читачам відрізняти правду від брехні.
До 22-річчя з дня народження видання ми відновлюємо нашу Спільноту! Це коло активних людей, які хочуть та можуть фінансово підтримати наше видання, долучитися до генерування ідей та створення якісних матеріалів, просувати свідоме медіаспоживання і разом протистояти російській дезінформації.
У зв'язку зі зміною назви громадської організації «Телекритика» на «Детектор медіа» в 2016 році, в архівних матеріалах сайтів, видавцем яких є організація, назва також змінена
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Коментарі
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
2019 — 2024 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду