Apple і Google навчаться передбачати поведінку користувачів

Apple і Google навчаться передбачати поведінку користувачів

13:00,
4 Серпня 2015
2833

Apple і Google навчаться передбачати поведінку користувачів

13:00,
4 Серпня 2015
2833
Apple і Google навчаться передбачати поведінку користувачів
Apple і Google навчаться передбачати поведінку користувачів
Автори:
Компанії мають намір випустити восени технологію, яка буде передбачати запити користувачів смартфонів.

Про це пише The Wall Street Journal

Нова технологія для смартфонів буде вивчати діяльність користувача смартфона та надавати інформацію до того, як він здійснив запит на неї. Компанії по-різному підійшли до розробки такої технології. 

Портативний помічник Apple, який повинен з'явитися у дев'ятій версії програмного забезпечення (IOS 9), буде пропонувати дані виходячи з інформації, яка зберігається на iPhone. Google планує використовувати дані з онлайн-сервісів. 

«Це велика битва. Компанії будуть намагатися, підкреслити свої сильні сторони», - говорить виконавчий директор дослідницької фірми Securosis Річ Могулл. Обидві компанії сподіваються використовувати нову технологію, яка з'явиться восени цього року, у фінансових цілях. Для Apple це залучення більше покупців, а для Google - рекламодавців. Крім того, функція, яка дозволить передбачати дії користувачів, також буде мати вирішальне значення для розвитку «розумних годин» і так званих «підключених автомобілів» (інтегрованих зі смартфонами). Зусилля Google і Apple є частиною наростаючої тенденції до створення «цифрових помічників». 

На своїй конференції розробників у травні Google показав, як він тепер може попередити водія автомобіля, взятого на прокат в аеропорту, про необхідність дозаправитися перед поверненням транспортного засобу. Компанія обчислює час повернення з електронних листів користувача та авіакомпанії. Google використовує для пошуку інформації історію відвіданих сторінок, послуги Google, такі як Gmail, календар і YouTube, а також дані з телефону, такі як місце, час та використання програми. У компанії кажуть, що бажають використовувати якомога більше інформації, аби давати користувачеві найкорисніші рекомендації. 

«Уявіть собі помічника, який працює для вас (тільки) одну годину в день», - говорить директор продукту та обладнання для Google Апарна Ченнапрагада. «Я хочу, щоб мій помічник активно працював для мене весь час», - додала вона. 

Apple обирає більш консервативний підхід, обмеживши себе пошуком потрібної інформації тільки в рамках телефону. Компанія каже, що iPhone знає, які програми ви використовуєте, коли і як довго. Він також знає, де і з ким ви регулярно спілкуєтеся. Пристрій також отримає доступ до деяких листів для ідентифікації абонентів і створення подій у календарі. Тобто підхід компанії Apple зосереджений на вивченні регулярних дій користувача. Якщо він слухає музику вранці під час тренувань, то телефон включить плейлист автоматично з моменту підключення навушників вранці.

Нині Google тестує нову версію своїх «розумних» окулярів, поки орієнтовану на застосування професіоналами у різних сферах діяльності, зокрема у сфері охорони здоров'я та енергетиці. Новий Google Glass схожий на електронну частину пристрою першого покоління, але поставляється без оправи. Зате є спеціальне кріплення, за допомогою якого міні-комп'ютер можна використовувати зі звичайними окулярами. В порівнянні з першою версією, «розумні» окуляри другого покоління імовірно побудовані на більш швидкому процесорі, мають акумулятор більшої ємності і працюють в найсучасніших бездротових мережах.

Також нагадуємо, що наприкінці червня компанія Apple запустила сервіс потокової музики Apple Music. Він являє собою систему, яка включає рекомендації композицій і можливість ділитися музикою.

ГО «Детектор медіа» понад 20 років бореться за кращу українську журналістику. Ми стежимо за дотриманням стандартів у медіа. Захищаємо права аудиторії на якісну інформацію. І допомагаємо читачам відрізняти правду від брехні.
До 22-річчя з дня народження видання ми відновлюємо нашу Спільноту! Це коло активних людей, які хочуть та можуть фінансово підтримати наше видання, долучитися до генерування ідей та створення якісних матеріалів, просувати свідоме медіаспоживання і разом протистояти російській дезінформації.
У зв'язку зі зміною назви громадської організації «Телекритика» на «Детектор медіа» в 2016 році, в архівних матеріалах сайтів, видавцем яких є організація, назва також змінена
WSJ
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Коментарі
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
2019 — 2024 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду