Google тестує друге покоління «розумних» окулярів

Google тестує друге покоління «розумних» окулярів

11:10,
3 Серпня 2015
2644

Google тестує друге покоління «розумних» окулярів

11:10,
3 Серпня 2015
2644
Google тестує друге покоління «розумних» окулярів
Google тестує друге покоління «розумних» окулярів
Автори:
Google тестує нову версію своїх «розумних» окулярів, поки орієнтовану на застосування професіоналами у різних сферах діяльності, зокрема у сфері охорони здоров'я та енергетиці.

Про це пише видання The Wall Street Journal, якому цю інформацію повідомило джерело.

Новий Google Glass схожий на електронну частину пристрою першого покоління, але поставляється без оправи. Зате є спеціальне кріплення, за допомогою якого міні-комп'ютер можна використовувати зі звичайними окулярами.

Google поширює Glass другого покоління виключно серед компаній, і поки новинка тестується в бізнес-завданнях. Споживча версія може з'явитися не раніше, ніж через рік. Можливо, реліз і зовсім не відбудеться і гаджет продовжать використовувати тільки в професійних цілях, уточнило джерело WSJ.

Під час поширення Glass першого покоління Google зіткнулася з низкою складнощів. При цьому основною проблемою стала навіть не висока вартість «розумних» окулярів ($1,5 тисячі), а масові заборони на їх використання в публічних місцях. Головним приводом для претензій виявилася можливість вести приховану фото - і відеозйомку, не привертаючи уваги оточуючих.

В порівнянні з першою версією, «розумні» окуляри другого покоління імовірно побудовані на більш швидкому процесорі, мають акумулятор більшої ємності і працюють в найсучасніших бездротових мережах.

Нагадуємо, що наприкінці минулого місяця корпорація Google зареєструвала патент, який дозволяє переглядати відеозаписи життя користувачів, записані за допомогою Google Glass або будь-якої іншої подібної технології. На даний момент Google Glass вже може записувати відео, але нова технологія дозволить записувати набагато більш якісне відео величезних відрізків життя людей. 

ГО «Детектор медіа» понад 20 років бореться за кращу українську журналістику. Ми стежимо за дотриманням стандартів у медіа. Захищаємо права аудиторії на якісну інформацію. І допомагаємо читачам відрізняти правду від брехні.
До 22-річчя з дня народження видання ми відновлюємо нашу Спільноту! Це коло активних людей, які хочуть та можуть фінансово підтримати наше видання, долучитися до генерування ідей та створення якісних матеріалів, просувати свідоме медіаспоживання і разом протистояти російській дезінформації.
У зв'язку зі зміною назви громадської організації «Телекритика» на «Детектор медіа» в 2016 році, в архівних матеріалах сайтів, видавцем яких є організація, назва також змінена
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Коментарі
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
2019 — 2023 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду