Новинка від Meerkat дозволяє користувачам долучатися до відеострімів один одного

Новинка від Meerkat дозволяє користувачам долучатися до відеострімів один одного

17:20,
10 Липня 2015
4125

Новинка від Meerkat дозволяє користувачам долучатися до відеострімів один одного

17:20,
10 Липня 2015
4125
Новинка від Meerkat дозволяє користувачам долучатися до відеострімів один одного
Новинка від Meerkat дозволяє користувачам долучатися до відеострімів один одного
Автори:
Додаток Meerkat випустив оновлення Cameo, що дозволяє користувачам запрошувати інших до своїх стрімів. Також серед оновлень покращена інтеграція з Facebook та бібліотека для збереження записів.

Оновлення були запущені у середу, повідомляє Mashable.

Ідея Meerkat полягає в тому, щоб дозволити користувачам передавати їхні відео для широкої аудиторії в реальному часі. Він є аналогічним до додатку Periscope від Twitter.

Cameo перевертає ідею прямої трансляції з ніг на голову. Замість того, щоб просто дозволяти користувачам бачити один одного, Meerkat також дозволить їм запрошувати глядачів «перебрати на себе» їх стріми на 60 секунд за один раз.

«Ми хочемо розвити досвід від «транслювання до» до «транслювання з», — повідомив Mashable засновник і генеральний директор Meerkat Бен Рубін.

Основна концепція полягає у тому, щоб дозволити більшій кількості голосів долучитися до розмови. «Найкраще в Cameo те, що ми насправді не знаємо, що користувачі з ним зроблять», — сказав Рубін.

Аби запустити продукт, Meerkat співпрацював з The Weather Channel, TMZ, Fox, The CW, Mastercard та Champion League Sports. Також він працював зі своїм співтовариством, аби мати ширше #CameoParty в день запуску.

Іншим нововведенням стала інтеграція з соцмережами. Тепер користувачі можуть зареєструватися в Meerkat через свій аккуант у Facebook. Раніше це було можливе лише через аккаунт в Twitter, хоча поширити відео можна було й в інших соціальних мережах.

Також тепер можна з’єднатися зі своєю сторінкою у Facebook через Meerkat та повідомити друзів, що ви приєдналися до додатка чи починаєте стрім. Жодних автоматичних постів у стрічці при цьому не публікуватиметься.

Також про заплановані трансляції можна буде повідомляти у Facebook, Instagram і Tumblr.

Інтеграція додатку із Facebook, зазначає портал, є вдалим ходом. Особливо зважаючи на те, що Twitter запустив конкурентний продукт Periscope. До того ж зв'язок з найпопулярнішою соцмережею зручний для брендів, що більше представлені у Facebook, ніж у Twitter.

Наразі ключовим питанням є те, яким чином користувачі зможуть відповідати на повідомлення під час стріму. Чи будуть вони прийматися, чи відключатимуться як надлишковий шум.

Ще однією новинкою від Meerkat стало створення бібліотеки, де користувачі могли б зберігати свої трансляції, щоб переглядати пізніше. До цього офіційного способу це зробити не існувало.

Поки що у базу користувачів було запущено бета-версію Meerkat Library. Тепер після завершення стріму, можна обрати опцію збереження до особистої бібліотеки. В цілях безпеки всі збережені файли відкриті для перегляду лише автору. Але пізніше він може обрати, якими стрімами поділитися з іншими, а які залишити приватними.

Нагадаємо, що сервіс для замовлення таксі Uber може зявитися у Києві: він відкрив вакансію на посаду голови представництва.

30 червня компанія Apple запустила сервіс потокової музики Apple Music. Він являє собою систему, яка включає рекомендації композицій і можливість ділитися музикою.

Раніше повідомлялося, що компанія Amazon представила систему голосового управління Alexa, за допомогою якої сторінки в електронних книгах Kindle можна буде «гортати» голосом.

Також MediaSapiens повідомляв, що додаток Messenger запрацював без прив'язки до Facebook. 

ГО «Детектор медіа» понад 20 років бореться за кращу українську журналістику. Ми стежимо за дотриманням стандартів у медіа. Захищаємо права аудиторії на якісну інформацію. І допомагаємо читачам відрізняти правду від брехні.
До 22-річчя з дня народження видання ми відновлюємо нашу Спільноту! Це коло активних людей, які хочуть та можуть фінансово підтримати наше видання, долучитися до генерування ідей та створення якісних матеріалів, просувати свідоме медіаспоживання і разом протистояти російській дезінформації.
У зв'язку зі зміною назви громадської організації «Телекритика» на «Детектор медіа» в 2016 році, в архівних матеріалах сайтів, видавцем яких є організація, назва також змінена
Mashable
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Коментарі
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
2019 — 2024 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду